Suseda jej na chvíľu nechala svoje dieťa. Čo však urobila potom, nečakala a nedokázala pochopiť…

Suseda jej na chvíľu nechala svoje dieťa. Čo však urobila potom, nečakala a nedokázala pochopiť…

19 marca, 2023 0 Od Redakcia

Žena na krátky čas nechala svoje dieťa – ako jej povedali – u susedky, aby mohla ísť nakupovať. Už sa však nikdy nevrátila. Aj keď to nebolo jej dieťa, urobila to, čo jej kázalo srdce. Rosalinda, ktorá má teraz 70 rokov, sa prostredníctvom videa na TikToku podelila o svoj srdcervúci príbeh. Malý chlapec, ktorého matka opustila, zostal s Rosalindou až do svojich 18 rokov a ona pri ňom stála ako skutočná matka.

Chlapec si našiel svojho biologického otca a odišiel s ním začať nový život a Rosalinda bola naďalej pestúnkou mnohých detí až do roku 1990, keď si adoptovala dcéru Lolu, ktorá má teraz 30 rokov. Rosalinda vysvetlila, ako vychovávala malého syna svojej susedky: „Mala som 20 rokov a po mnohých testoch mi povedali, že nebudem môcť mať dieťa. Keď ma suseda požiadala, aby som jej na chvíľu nechala dieťa, aby mohla nakupovať, s radosťou som súhlasila. Nikdy sa však nevrátila.“

„Chlapček zostal so mnou počas celého manželstva a keď dovŕšil 18 rokov, našiel si svojho biologického otca. Potom odišiel a začal nový život so svojím otcom. Možno aj s mamou, nie som si istá,“ pokračovala. „Tak som sa rozhodla stať sa pestúnkou. Mojím prvým pestúnom bol chlapček menom Anteola. V priebehu rokov som sa stala pestúnkou niekoľkých detí a to ma priviedlo k adopcii dcéry,“ rozprávala Rosalinda.

Adopcia sa uskutočnila v roku 1990 a Rosalinda o svojej dcére hovorí tými najsladšími slovami. Povedala, že Lola bola krásne dievčatko a vysvetlila, ako s ňou bola celé tie roky. Na svojej stránke na TikToku Rosalinda rozpráva príbehy zo svojej minulosti, dokonca uvádza podrobnosti o tom, ako prichytila svojho manžela pri čine s jej sestrou, čo ukončilo jej manželstvo.

Vo veku 55 rokov sa jej podarilo opäť nájsť lásku a stať sa opäť šťastnou.

Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi.