Nechal pitbulla s dieťaťom osamote, neuveriteľné čo sa stalo! Toto by nikto nečakal!

Nechal pitbulla s dieťaťom osamote, neuveriteľné čo sa stalo! Toto by nikto nečakal!

18 marca, 2023 0 Od Redakcia

Nasledujúci príbeh dokazuje, že niektoré plemená psov, ktoré majú povesť agresívnych a nepredvídateľných, nie sú také nebezpečné, ako nás presviedčajú naše predsudky. Pitbully sú v tejto kategórii na poprednom mieste, pretože väčšina ľudí ich zaraďuje medzi násilnícke plemená psov.

Matka z Kalifornie však na vlastnej koži zažila, že pitbully si ani zďaleka nezaslúžia označenie nebezpečný pes. Ba čo viac, svojmu pitbulovi vďačí za záchranu svojej 7-mesačnej dcérky zo život ohrozujúcej situácie. Latana Chaiová bola doma so svojou 7-mesačnou dcérou Masailah a 8 mesačným pitbulom Sashou, keď si všimla, že pes hlasno šteká pri zadných dverách. Okamžite vedela, že niečo nie je v poriadku, pretože Sasha takto zúrivo nešteká.

Hneď ako počula štekot, vyšla Latana za dvere, aby sa pozrela, čo to je. Vtedy si všimla, že susedov dom horí a všade sa valí tmavý dym. Oheň sa šíril veľmi rýchlo, až tak, že Lantanin dom bol v ohrození. Latana okamžite začala bežať hore, aby zachránila svoju dcéru z horného poschodia, keď si všimla, že pitbul Saša ju už chytil za plienku a uteká s ňou von. Latana sa potom postarala o to, aby sa všetci bezpečne dostali z domu.

Matka nám povedala, že jej dcéra a jej pitbull sú si veľmi blízki. Trávia spolu takmer každú minútu, odkedy sa narodili, len niekoľko dní od seba. Odvtedy sa ich vzťah ešte viac zblížil. Nečudo, že Sašu od tohto incidentu oslavujú ako hrdinku, pretože keby Latanu nevarovala pred nebezpečenstvom, mohol sa tento príbeh skončiť oveľa vážnejšie.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite sa oň podeliť so svojimi priateľmi!