Svadobný obrad prerušil hlas v pozadí. Nevesta sa otočila a okamžite začala vzlykať…

Svadobný obrad prerušil hlas v pozadí. Nevesta sa otočila a okamžite začala vzlykať…

17 februára, 2023 0 Od Redakcia

Váš svadobný deň by mal byť nezabudnuteľný, plný spomienok a radosti, na ktorý sa bude s láskou spomínať každý rok. Niet divu, že sa naň pár tak veľmi pripravuje. Od kvetov, cez miesto konania až po jedálny lístok – každý detail je naplánovaný do dokonalosti, aby oslavu nenarušilo nič neočakávané.

Keď sa Neil a Tricia zasnúbili, mysleli si, že ich veľký deň bude podobný. Netušili však, že ich hostia ich prekvapia a urobia ho ešte výnimočnejším. Nevesta a ženích už kráčali k oltáru a chystali sa povedať svoj sľub, ale hostia si túto časť naplánovali inak. Niektorí neveste a ženíchovi tajne pripravili na tento veľký deň veľké prekvapenie. Pred sľubmi sa za párom ozval hlas. Našťastie to nebol opustený milenec ani nevyspatý hosť, ktorý prerušil obrad.

Na túto príležitosť vymysleli vhodnú pieseň How Great Thou Art, vďaka ktorej bola táto príležitosť naozaj výnimočná. Manželom darovali spomienku, ktorú si so sebou ponesú do konca života. Tricia sa pri tomto úžasnom vystúpení okamžite rozplakala.

Video si môžete pozrieť tu:

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite sa oň podeliť so svojimi priateľmi!