Tabuľka karmy: Toto má pre vás osud prichystané podľa roku narodenia!

Tabuľka karmy: Toto má pre vás osud prichystané podľa roku narodenia!

18 februára, 2024 0 Od Redakcia

Podľa Tibeťanov sa duša reinkarnuje 9-krát a každé znovuzrodenie je spojené s rôznymi karmickými úlohami. Pomocou tabuľky Mewa založenej na sústave 9 čísel môžete zistiť, koľko reinkarnácií žijete a aký je vlastne váš osud.

V tabuľke nižšie uvidíte, ku ktorému číslu patríte podľa roku narodenia!

1.

Ste nepokojný a pesimistický, málo ambiciózny. Prispôsobíte sa každej situácii, navonok pôsobíte flexibilne, no vo vnútri žijete veľmi tvrdohlavou osobnosťou. Mali ste ťažké detstvo. Máte sklony k rozvoju chorôb a ak sa o seba nestaráte, ľahko sa môžete stať závislými.

Obličky a močové cesty sú problémové orgány, treba si na ne dávať veľký pozor. Máte sklony k depresiám, potrebujete neustálu pozornosť a lásku. Podľa karmy žijete skromným spôsobom života, pri práci potrebujete ticho, aby ste si mohli všetko presne naplánovať.

2.

Ste priateľský, ale nie ambiciózny. Neradi preberáte iniciatívu, uprednostňujete tradičný prístup k životu a ľahko sa stratíte v detailoch. Službu vnímate ako svoj životný cieľ, preto sa zamestnáte v pomáhajúcej oblasti. S najväčšou pravdepodobnosťou dosiahnete svoj plný potenciál vo veku 45-47 rokov.

Ste náchylní na chronickú únavu, nedostatok energie, ochorenia kože, vlasov a čriev. Žijete na priemernej životnej úrovni, peniazom neprikladáte príliš veľký význam, no ľahko sa môžete stať závislým na hazardných hrách. Práca súvisiaca s prírodou, poľnohospodárstvom alebo verejným vystupovaním a ľuďmi môže byť pre vás to najlepšie.

3.

Ste nezávislý, optimistický a večne mladý. Žijete neustále čulým spoločenským životom, veľa sa rozprávate, ste aktívny a organizovaný typ. Ste trochu netolerantní, ťažko prijímate veci, ak sa nevyvíjajú tak, ako chcete. Prechádzate mnohými peripetiami, najlepšie sa budete cítiť vo veku 34-38 rokov.

Fyzicky ste veľmi silná osobnosť, no na duševnej úrovni dokážete bojovať s menšími problémami a ľahko sa dostanete do pasce škodlivých vášní. Neviete sa postarať o peniaze, ktoré máte, míňate ich rýchlo, hromadíte veľa dlhov. Cítite sa dobre v práci, kde sa môžete prejaviť kreatívnymi prostriedkami. Väčšinou si vyberiete povolanie učiteľa, hudobníka, spisovateľa alebo umelca.

4.

Ste priemerná osobnosť, rada splyniete s davom. Ste nerozhodný a trochu labilný, často sa cítite unavený a slabý. Najlepší vek je 38 rokov. Ste podráždení najmä ráno, neinvestujete veľa energie do vecí, ktoré vás nezaujímajú. Môžu vás trápiť dýchacie a črevné problémy a ľahko môžete chytiť aj vírusové ochorenia. Ťažko si vytvoríte trvalý vzťah a rodinu si zakladáte neskoro. Dokonalé pracovisko pre vás súvisí s komunikáciou, medziľudskými vzťahmi a organizáciou podujatí.

5.

Ste človek extrémov, vaši známi vás vidia ako silnú, podnetnú osobnosť, no sú chvíle, keď úplne stratíte motiváciu, vôbec vás nič nezaujíma a v takýchto prípadoch možno budete potrebovať podporu iných. Máte sklony k závislostiam, hazard môže zabrať.

Na svojom pracovisku pracujete na vyššej pozícii, ľudia k vám vzhliadajú, no musíte si dávať veľký pozor, aby ste nestratili rovnováhu. Môžete byť náchylní na črevné ochorenia, rakovinu a vysoký krvný tlak.

6.

Ste duchovný, intuitívny človek. Vždy kladiete vysoké štandardy pre seba a ostatných a bojíte sa zlyhania. Najúspešnejší budete v 40-ke. Neustále hľadáte zmysel života, stále sa chcete zlepšovať, máte nepokojnú povahu, preto vás ľahko prepadnú choroby spojené s horúčkou, bolesťami hlavy, vysokým krvným tlakom.

Vaše najslabšie orgány: pľúca, srdce, kostrový systém. Vždy chcete dominovať vo svojich milostných vzťahoch, dobývanie je pre vás veľmi dôležité. Povolania, ktoré vám najviac vyhovujú: manažment, kňaz, právnik, učiteľ.

7.

Ste optimistická osobnosť, vašou silnou stránkou je komunikácia, dokážete ľudí ľahko ovplyvniť peknými slovami. Ak si vás niekto nevšíma, veľmi sa nahneváte, centrálne miesto vo firme si nárokujete vždy pre seba. Po 40-ke budete mať šťastný život. Nie ste vytrvalý, a preto sa musíte popasovať s množstvom neúspechov.

Orgány náchylné na choroby: žalúdok, obličky, pohlavné orgány. Je veľmi dôležité, aby ste našli toho veľkého, láska vás oslobodzuje, naplniť sa môžete len so správnym partnerom.

8.

Ste tvrdohlavý a sebavedomý človek, názor len tak ľahko nezmeníte. Ste konzervatívni a často manipulujete s ostatnými. Ak s vami niekto nesúhlasí, nechcete sa s ním kamarátiť. Máte veľmi pevnú postavu, ale môžete mať problémy v týchto oblastiach: bolesti chrbta a ramien, artérioskleróza, nervové problémy, chronická zápcha.

Peniaze sú pre vás veľmi dôležité, svoje investície si vždy dobre premyslite.

9.

Máte zmyselný vzhľad, preto do vás mnohí šalejú, závidia vám aj luxusný život, no nevedia, čo sa skrýva pod povrchom. Ste veľmi impulzívni a netolerantní, veľa očakávate od druhých aj od seba. Ak nedosiahnete požadovanú úroveň, môžete byť veľmi sklamaní. Počas života môžete bojovať s problémami nervového systému, nespavosťou, srdcovými a očnými problémami. Ste žiarlivá a majetnícka osobnosť. Povolania pre vás: spisovateľ, herec, diplomat, umelec.

Zdieľajte príspevok aj so svojimi priateľmi.