Tento dom postavený v roku 1880 sa nikto neodváži kúpiť. Zábery z kamery odhalili desivý dôvod!

Tento dom postavený v roku 1880 sa nikto neodváži kúpiť. Zábery z kamery odhalili desivý dôvod!

17 septembra, 2022 0 Od Redakcia

Vlastniť viacizbový dom, ktorý v minulosti patril kráľovskej rodine, by bolo splneným snom mnohých. Keď sa takýto dom dostane na predaj, okamžite si myslíme, že kupujúci stoja v rade, aby si ho mohli kúpiť. Tento krásny dom z 19. storočia je práve takýmto príkladom. Veľkolepé sídlo bolo ponúknuté na predaj len za 105 000 dolárov, ale napodiv sa nikto neprihlásil na kúpu.

Mnohí sa domnievajú, že to má veľa spoločného s tým, čo je zobrazené na obrázku Google Maps… Historický dom Queen Anne bol postavený v roku 1880. Približne po ôsmich rokoch stále čakajú na nového majiteľa, ktorý by mal nehnuteľnosť prevziať. Aj keď je cena pomerne nízka, nikto ho nechce

Dôvodom je s najväčšou pravdepodobnosťou obrázok zhotovený fotoaparátom spoločnosti Google. Na prvý pohľad vidíte obrovskú a veľkolepú vilu, ale pri bližšom pohľade objavíte v okne na druhom poschodí niečo, čo zmení váš názor. Vidíte, čo by tam nemalo byť?

Na obrázku vidíte, že o okno sa opierajú odtlačky dlaní, akoby od osoby, ktorá sa snažila utiecť. Na túto podivnú fotografiu upozornila okrem iných aj televízia CTV News po tom, čo poslední majitelia údajne náhle opustili dom krátko po nasťahovaní. Zvláštne je, že nikto nevie prečo.

Skeptici tvrdia, že tieto odtlačky rúk sú len stopy po maľbe, ale úprimne, chceli by ste sa sem nasťahovať…?

Podeľte sa o tento článok aj s ostatnými.