Tento muž, ktorý vyhral už 7 x v lotérií, prezradil ľuďom svoje tajné tipy!

Tento muž, ktorý vyhral už 7 x v lotérií, prezradil ľuďom svoje tajné tipy!

7 marca, 2024 0 Od Redakcia

Podľa štatistík je výhra v lotérii aspoň raz za život menej pravdepodobná ako zásah bleskom. Napriek tomu obrovské množstvo ľudí podáva tikety a dúfa, že sa na nich usmeje šťastie. Existujú však spôsoby, ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru.

Určite sa nenájde nikto, komu by vadilo mať na účte z ničoho nič niekoľko miliónov eur. Herný expert Francis Csiki sa rozhodol podeliť o svoje najlepšie tipy, ktoré používa už roky. V lotérii vyhral celkovo 7-krát, vďaka čomu sa stal milionárom. Svoje šance na výhru vysnívanej ceny môžete zvýšiť aj vy.

Podľa jeho rád sú „veľké výhry“, ako napríklad hra Euromilióny, mimoriadne lákavé, pretože sľubujú veľký jackpot, ale maximálna výhra je vyvážená nízkym kurzom. V prípade hry EuroMillions je pravdepodobnosť výhry 1 ku 139 838 160, ale v hre s menšími výhrami je pravdepodobnosť 1 ku 13.

Mnohí tipujúci si tiež vyberajú čísla na základe dátumu narodenia, výročia svadby atď. , „Aj keď si možno myslíte, že tieto čísla sú pre vás veľmi osobné, je veľká šanca, že sa o svoje šťastné čísla podelíte s tisíckami ďalších hráčov,“ vysvetľuje Csiki.

Ak sa chcete vyhnúť „narodeninovým“ číslam, vyberajte si čísla vyššie ako 31. Mali by ste sa vyhnúť aj zaškrtávaniu reťazcov čísel, ako napríklad 1,2,3,4,5. Sedemnásobný víťaz radí, aby sa ľudia nebáli opakovať tie isté čísla. Mnohí hráči sa domnievajú, že rovnaké čísla nemôžu „padnúť“, ale opak je pravdou. Každé žrebovanie je nezávislé a náhodné. Na záver zdôraznil najdôležitejšiu vec pri hraní lotérie.

„Nemali by ste byť posadnutí výsledkami alebo ich považovať za niečo viac ako zábavu a hlavne sa musíte vedieť kontrolovať. To je nevyhnutné pri každej hazardnej činnosti,“ dodal.

Podeľte sa o tento článok aj so svojimi priateľmi na Facebooku.