Test západu slnka: Vyberte si obrázok a zistite svoj osobný odkaz!

Test západu slnka: Vyberte si obrázok a zistite svoj osobný odkaz!

13 januára, 2023 0 Od Redakcia

Západ slnka je fenomén, ktorý v nás spúšťa určitý duchovný proces. Farby a vibrácie, ktoré sa objavujú v tomto dennom čase, majú vplyv na naše vnútro. Nasledujúci test spočíva vo výbere jedného zo šiestich obrázkov západu slnka.
Keď budete pripravení, prečítajte si, aké osobné posolstvo sa skrýva za týmto obrázkom.

#1 Západ slnka

„Váš život je dokonalé umelecké dielo, musíte veriť, že neexistuje žiadna prekážka, ktorá by stála medzi vami a vašimi cieľmi.“

Musíte veriť v nové možnosti, musíte sa odvážne otvoriť skúsenostiam, ktoré vám život ponúka. Možno sa cítite utláčaní rutinou a chcete sa od nej oslobodiť. Je čas hľadať nové dobrodružstvá.

#2 Západ slnka

„Nedovoľ, aby ťa ťarcha včerajška zaťažovala.“

K životu pristupujete s pocitom melanchólie, hoci máte pocit, že by ste mali byť otvorení. Mali by ste prežívať radosti prítomného okamihu a nenechať sa prenasledovať minulosťou. Váš život by nemali zatieniť udalosti, ktoré nepatria do súčasnosti.

#3 Západ slnka

„Ďakujem je jedna z najkrajších modlitieb.“

Vaše srdce je v kontakte s vyššími duchovnými silami. Ste schopní prežívať spokojnosť a tešíte sa zo všetkého, čo vám život ponúka. Vďačnosť je jednou z najsilnejších energií vo vesmíre. Každý deň si uvedomte, za čo môžete byť vo svojom živote vďační.

#4 Západ slnka

„Najdôležitejšie v živote je naučiť sa dávať a prijímať lásku.“

Vaše srdce hovorí o túžbe po láske a dobrote. Láska je nehmotná vec, ktorú všetci potrebujeme, aby sme prežili a splnili si svoje sny. Preskúmajte formy lásky okolo seba a spýtajte sa sami seba, či milujete druhých tak, ako očakávate, že budete milovaní na oplátku.

#5 Západ slnka

„Západ slnka a krása celého sveta chvália mocnosť zhora.“

Vaša duša má schopnosť napojiť sa na zázraky duchovného sveta. Je to tiež pripomienka, že máte prirodzenú potrebu takéhoto spojenia, ktoré tiež posilňuje vaše spojenie s vnútornou bytosťou a vedie k duchovnej harmónii.

#6 Západ slnka

„Keď sa vám do cesty postaví sklamanie, ovládne vás strach.“

Keď ste v melancholickom stave, nesmiete sa nechať ovládnuť strachom. Rozčarovanie nesmie preniknúť do každého vášho okamihu bdenia. Nájdite v sebe silu, aby ste si dokázali viac veriť. Spomeňte si na chvíle, keď ste prekonali prekážky. Znovu nájdite sebadôveru.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!