Túlali sa po lese, keď uvideli tieto rúry. Keď videli, čo sa pod nimi skrýva, boli na smrť vystrašení!

Túlali sa po lese, keď uvideli tieto rúry. Keď videli, čo sa pod nimi skrýva, boli na smrť vystrašení!

14 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Rodičia sú zvyknutí hovoriť svojim deťom, aby sa nerozprávali s cudzími ľuďmi a aby ich nepúšťali na miesta, kde to nie je bezpečné.  Ale už zo svojej podstaty niekedy radi objavujeme neznáme. Napriek všetkým varovaniam ľudia niekedy stále túžia po zakázanom. Dnes vám povieme jeden takýto príbeh. Na východe Nemecka sa nachádza tajomný les.

Rodičia zakazujú svojim deťom tam chodiť. Hlavným dôvodom je, že v tomto lese trčia zo zeme záhadné rúry, ktorých presný pôvod a význam nikto nepozná. Je to preto, že sa o ňom rozpráva veľa legiend a neuveriteľných príbehov. Nie je to tak dávno, čo sa dvaja mladí muži rozhodli skoncovať so všetkými rozprávkami a vydali sa na tajomnú výpravu do lesa.

Najprv museli nájsť vchod, ktorý sa nachádzal medzi stromami v lese.

Zvnútra vyzerá vchod takto. Obaja mladí chlapci si čoskoro uvedomili, že vstúpili do bunkra. Prvé, čo videli, bolo množstvo nekonečných chodieb ako v nemocniciach.

Narazili na bizarné znamenia.

Plastové vrecká naznačovali, že tu ľudia už boli. Možno bunker nedávno navštívil niekto iný. Pevné železné dvere, ktoré v skutočnosti nikam nevedú. Ako vidíte, na dverách sú ruské nápisy.

 

Táto šípka napríklad ukazuje na druhý východ.

Nekonečný rad dverí vzdialených od seba 1 meter.

A tento vchod vyzerá ako vchod do ponorky.

Toto je posledná fotografia, ktorú urobili mladí ľudia. Výprava, ktorá udrží nervy všetkých na uzde. Ako vidíte, na tomto svete je stále veľa záhad. A to nie sú staré záhady, ale nové. Možno sa v budúcnosti všetko ukáže.

Ak sa vám táto virtuálna prehliadka nemeckého bunkra (ktorý bol zrejme sovietskou jadrovou raketovou základňou) páčila, zdieľajte tento článok na Facebooku.