Týchto 7 vecí sa vám stane, keď zomriete…

Týchto 7 vecí sa vám stane, keď zomriete…

27 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Čo sa s nami stane, keď zomrieme? Čo sa deje s našou dušou? Žili sme správny život, aby sme sa dostali do neba? Dokonca si ani nie sme úplne istí či duchovný svet existuje. Z tisícov zážitkov blízkych smrti sme zostavili nasledujúce informácie, aby ste mali jasnejší obraz o tom, čo vás čaká po smrti.

Dr. Michael Newton, odborník na psychológiu, skúmal traumy ľudí, ktorí zomreli, ich minulé životy. Tu je 7 bodov, ktoré zhrňujú, čo sa s nami stane po smrti.

1. Vidíme smrť

Pred smrťou uvidíme obraz iného sveta. Mozog sa upokojí, nebudeme sa báť, budeme cítiť, že miesto, na ktoré ideme, je dobré. Zrazu budete mať pocit, že máte ďalšie oči, ktoré vidia veci, ktoré iní ľudia nevidia.

2. Vidíte svoje telo

Predtým, ako prejdeme do iného sveta, vystúpime z vlastného tela a naša duša sa ešte niekoľko minút vznáša nad telom. Niektorí ľudia sú už na fyzickú smrť pripravení a táto skúsenosť ich neprekvapí, zatiaľ čo iní plačú a kričia, prečo zomreli. Ľudia, ktorí vstali z mŕtvych, uvádzajú, že po návrate pociťujú magnetickú príťažlivosť svojho tela a potom sa prebudia v posteli.

3. Svetlo

Príslovie o bielom svetle je pravdivé. Tí, ktorí sú už mŕtvi, vidia v tme biele svetlo, ku ktorému sú dobrovoľne alebo nedobrovoľne priťahovaní. Je to svetlo pokoja, lásky a uistenia.

4. Mŕtvi príbuzní

Po smrti opäť vidíme svojich mŕtvych blízkych, všetci sú spolu a vedia, že prichádzame, čakajú na nás. Vo viacerých prípadoch sa spomínali príbuzní, ktorých sme nepoznali. Môžeme sa ich dotýkať, hovoriť s nimi, všetko sa zdá byť skutočné. Ale kvôli nášmu návratu do života s nimi môžeme byť len krátko a to, čo nám chcú povedať, je ďalším usmernením pre náš život.

5. Anjeli strážni

Každý má duchovného pomocníka, anjela, ktorý nás neviditeľným spôsobom chráni počas nášho pozemského života. Po skončení nášho života sa náš anjel stáva viditeľným, kráča s nami k bielemu svetlu a sprevádza nás. Keď sa naša duša vráti do tela, náš anjel nás pustí z ruky a naďalej nás duchovne ochraňuje.

6. Prehodnotenie života

Obdobie smrti je časom prehodnocovania. Prehodnocujeme svoje chyby, svoj život, vzťahy a všetko, čo predtým nemalo zmysel, dostáva zmysel. Preto keď prežijeme smrť a pokračujeme v živote ako iní ľudia, všetko okolo nás sa mení.

7. Nechceme sa vrátiť

Keď sa stane všetko vyššie uvedené, nechceme sa vrátiť späť. Cítime sa tak dobre, že sa nechceme vrátiť do svojho pozemského tela. Chceme si len užívať a cítiť lásku, pokoj, blízkosť našich milovaných a začať lepší, krajší a pokojnejší život. Potom sa objaví magnet, ktorý nás odtiahne od tela a biele svetlo sa zmení na tmu a potom na prebudenie v posteli.

Všetky skúsenosti, všetky body, zhrnul Dr. Michael Newton zo stoviek skúseností s návratom zo smrti. O svojom výskume a skúsenostiach napísal knihu, ktorá mala u čitateľov veľký úspech.

Zdieľajte tento článok aj so svojimi priateľmi.