Táto rodina vianočne vyzdobila svoj dom neuveriteľným spôsobom! Pozrite sa na to!

Táto rodina vianočne vyzdobila svoj dom neuveriteľným spôsobom! Pozrite sa na to!

28 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Rodina z New Yorku si dala záležať na vytvorení atmosféry severného pólu na dvore svojho domu na pláži Rocakway. Hoci nie je nezvyčajné, že Američania na Vianoce príliš veľa zdobia, dom Joea Mureho sa od ostatných odlišuje. Joe Mure požiadal o pomoc pri výzdobe 150 ľudí – rodinu, priateľov a susedov, a na prepravu výzdoby dokonca použil traktorové prívesy.

K výzdobe patrí továreň Santa Clausa, vláčik, škriatkovia, vojaci  a mnoho ďalších zaujímavostí. Existujú dva dôvody, prečo sme okolo výzdoby urobili taký veľký rozruch. Jedným z nich je vyčariť úsmev na tvári každého dieťaťa a darovať mu spomienku na celý život. Druhým dôvodom je pomôcť špecifickej skupine detí – deťom s cukrovkou 1. typu, v ich každodennom živote.“ – povedal Joe Mure.

Joe vytvoril svoju prvú vianočnú výstavu pred 23 rokmi. Rok nato musel odcestovať za prácou a vynechal Vianoce so svojou malou dcérou. Vtedy si sľúbil, že už nikdy nevynechá žiadne Vianoce. Mure a jeho priatelia zaplatili všetky dekorácie a dokonca umiestnili pokladničku na peňažné dary pre deti s cukrovkou 1. typu. Každý cent ide na konto práve na výskum pre tieto detičky.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!