Týmto zákerným trikom sa zamestnanci McDonald’s postarajú o to, aby ste nedostali dostatok hranolčekov!

Týmto zákerným trikom sa zamestnanci McDonald’s postarajú o to, aby ste nedostali dostatok hranolčekov!

30 januára, 2022 0 Od Redakcia

McDonald’s je pravdepodobne naša najobľúbenejšia reštaurácia rýchleho občerstvenia. Milujeme ich hamburgery a kuracie nugetky a sme tiež veľkými fanúšikmi hranolčekov. Napriek tomu sme niekedy, keď dostaneme svoju objednávku hranolčekov, dosť sklamaní. Zdá sa to len nám, alebo v tej malej škatuľke nie je toľko hranolčekov, koľko by malo byť? Ukázalo sa, že v tom máme možno pravdu. Bývalí zamestnanci McDonald’s odhalili pravdu!

Návod

Podľa bývalých zamestnancov McDonald’s niektoré reštaurácie vydávajú pokyny, že škatuľky by nemali byť úplne naplnené, pričom to zákazník nevidí. A existuje celkom zákerný trik, ako sa uistiť, že si to nikto nevšimne: stláčanie kartónových škatúľ počas ich plnenia.

Rozpaky

Bývalý zamestnanec o tejto zákernej technike porozprával na americkom fóre Reddit a ostatní zamestnanci jeho príbeh uznali. Jeden z nich uviedol: „Viem, že sa to stalo: „Mal som len jedného zákazníka, ktorý ma na to upozornil. Hranolky si vytriasol do vrecka a sám ich nasypal späť do kartónu na hranolky a ten sa naplnil len do polovice, takže som mu musel dať ďalšie hranolky. Bol som ohromený a v rozpakoch. Je to už 7 rokov a stále vidím jeho tvár.“

Žiadne triky

Spoločnosť McDonald’s popiera existenciu tejto „techniky stláčania“: „Veríme, že tieto tvrdenia sú vymyslené, neexistujú žiadne „tajné triky“ a máme zavedené prísne prevádzkové postupy, ktoré zabezpečujú, že porcie hranolčekov nie sú nedostatočne naplnené,“ povedal hovorca pre Daily Mail. Nemali by sme očakávať žiadne ďalšie vyšetrovanie: „Bez overeného zdroja to nemôžeme ďalej vyšetrovať.“ Hmm… Pri ďalšej objednávke hranolčekov v McDonald’s si určite dáme pozor!