Ukrajinská babička zabila 8 ruských vojakov spôsobom, ktorý by vám ani nenapadol…

Ukrajinská babička zabila 8 ruských vojakov spôsobom, ktorý by vám ani nenapadol…

28 marca, 2022 0 Od Redakcia

Je to len nedávno, čo sa jednej Ukrajinke podarilo kompótom zničiť dron. Teraz si pozornosť získala babička, ktorá mohla pôsobiť dojmom pohostinnosti, ale opak bol pravdou. Za milým úsmevom totiž skrývala zákerný plán.

Vojna na Ukrajine je spojená s množstvom príbehov o hrdinských činoch či srdcervúcich odkazoch pre milovaných, ktorí zomreli po ostreľovaní a bombardovaní. Najnovšie sa šíri historka o babičke z Kyjeva, ktorá sa má skrývať vo svojom dome.

Stále viac sa totiž objavujú videá, na ktorých ruskí vojaci rabujú v obchodoch s potravinami či na pumpách. Údajne majú dostávať potravinové balíčky po záruke. Mazaná seniorka vraj mala využiť ich veľký hlad a nepriateľom sa rozhodla ponúknuť pirohy, ktoré však mali byť otrávené.

Informácie o čine staršej pani mali vyplývať z telefonátu medzi ruským vojakom a jeho rodinou, ktorý zverejnil Anton Geraščenko, poradca ukrajinského ministerstva vnútra. Okupant mal počas hovoru povedať, že osem ruských vojakov pôjde kvôli otrávenému jedlu domov v rakvách. ,,Počkať, čím vás pohostila?“ mala zaznieť otázka v telefonáte. ,,Jedom!“ znie odpoveď ruského vojaka. Novinári sa momentálne snažia vypátrať babičku, aby im potvrdila príbeh, ktorý koluje sociálnymi sieťami.

 

Zdroj: reddit.com