Umierajúci kamionista vykonal s posledným dychom ďalší nadľudský čin

Umierajúci kamionista vykonal s posledným dychom ďalší nadľudský čin

22 januára, 2022 0 Od Redakcia

25-ročný mladík utrpel nehodu, keď jeho prenajatý kamión narazil do školského autobusu. Autobus bol v momente zrážky zastavený na zastávke, keď z neho študenti vystúpili. Grayer bol nanešťastie vážne zranený a potreboval by lekársku pomoc, no namiesto toho sa ponáhľal do autobusu, pretože sa chcel uistiť, že každé jedno dieťa je v bezpečí.

Záznam z bezpečnostnej kamery autobusu ukazuje, že Grayer vynakladá maximálne úsilie, aby zdvihol sedadlá a vyslobodil deti uväznené pod nimi. Shane Copeland, štátny policajt v Gruzínsku, povedal WSAV, ako mladý muž pomohol zachrániť deti predtým, ako skolaboval.

Žiaľ, po prevoze do nemocnice Grayed na následky zranení zomrel.
Grayerovi rodičia, Veronica a Isaiah, opisujú svojich synov ako muža so zlatým srdcom, ktorý pozlátil životy všetkých.

„Povedali, že z nejakého dôvodu vytrhol celé sedadlo z autobusu s dieťaťom a jediné, čo som povedala, bolo ‚Wow,“ povedala smútiaca matka.

Veronika rozprávala, ako sa jej syn snažil deti upokojiť. Stále im opakoval, že všetko bude v poriadku a nič im nebude.

„Povedal malému dieťaťu, že dostanú zmrzlinu. Podľa rodičov sa malé dieťa spýtalo: ‚Kde je muž, ktorý vystúpil z autobusu? Pretože sme chceli jesť zmrzlinu.“ Jej matka pokračovala . „Po vyslobodení všetkých detí skolaboval. Bolo to, akoby Boh chcel zachrániť tých najmenších. dodal jeho otec.

Väčšina detí našťastie neutrpela vážnejšie zranenia. Niektorí boli hospitalizovaní s menšími reznými ranami a zlomeninami. Vodič autobusu, ktorý pomáhal aj pri bezpečnom prevoze študentov, neutrpel žiadne život ohrozujúce zranenia.