Váš starodávny cigánsky horoskop vám prezradí, čo vás čaká!

Váš starodávny cigánsky horoskop vám prezradí, čo vás čaká!

9 januára, 2024 0 Od Redakcia

Objavte cigánsky horoskop a svoj vlastný symbol. Existuje 12 symbolov, pozrite sa, ktorý z nich je váš, a prečítajte si, čo vám prinesie budúcnosť!

Pohár – 21. januára – 19. februára

Pohár je symbolom spojenia a prispôsobenia. Pretože keď do šálky nalejete čaj, vždy získa svoj tvar. Ľudia narodení v tomto znamení sú chápaví a prispôsobiví.

Rešpektujú ľudí a obklopujú sa rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi. Sú kreatívni a šikovní. Členovia ich rodiny sú na nich kvôli týmto vlastnostiam veľmi hrdí.

Kaplnka – 20. február – 20. marec

Ľudia narodení v kaplnke sú nábožní, veria v Boha. Keďže ľudia narodení pod týmto symbolom sú bohabojní ľudia, spiritualita je prítomná počas celého ich života.

Sú veľmi citliví a otvorení. Sú to rojkovia, neznervózňujú, ani keď sa dostanú do ťažkej situácie, pretože vedia, že na všetko existuje riešenie. Aj tie najťažšie veci sa vyriešia v krátkom čase. Ľudia, ktorí sú pokojní a majú dobrý vkus.

Dýka – 21. marca – 20. apríla

Dýka symbolizuje silu, česť a víťazstvo. Ľudia narodení v tomto znamení sú úspešní a snažia sa prekonať zlé veci. Ľudia narodení pod týmto symbolom sa ničomu nevyhýbajú, bojujú za veci, ktoré sú pre nich dôležité. Vždy si stoja za svojím, no radi pomôžu aj svojmu okoliu. Majú výbornú vodivosť.

Koruna – 21. apríla – 20. mája

Koruna symbolizuje bohatstvo, moc, úctu, lásku a odvahu. Keďže je vyrobený z drahého kovu, zvyčajne zlata, symbol koruny je v cigánskom horoskope vysoko cenený.

Ľudia narodení pod týmto symbolom sa neboja boja, potrebujú finančné zabezpečenie, a preto sú ochotní veľa pracovať. Niekedy veľa pracujú, ale robia všetko pre to, aby vytvorili prosperitu a luxus pre seba a svoje prostredie.

Svietnik – 21. mája – 20. júna

Svietnik je symbol, ktorý môže odkazovať na religiozitu, vieru a porozumenie. Tí, ktorí sa narodili pod týmto symbolom, veria v skutočný život, za ktorý bojujú. Sú komunikatívni a inteligentní. Vďaka ich pochopeniu sú rodinami veľmi rešpektovaní a často sa pýtajú na ich názor.

Koleso – 21. júna – 21. júla

V cigánskom horoskope koleso symbolizuje zameranie na rodinu, materstvo a evolúciu. Koleso je tiež symbolom spojenia a komunikácie.

Ľudia narodení pod týmto symbolom majú vysoko rozvinutú, komplexnú osobnosť. Ich nálada môže byť nestála, ale keďže im vzťah dáva silu, ich duševný pokoj sa rýchlo obnoví.

Hviezda – 22. júl – 22. august

V cigánskom horoskope má hviezda šesť vetiev, ktoré predstavujú rovnováhu a šťastie. Tí, ktorí sa narodili pod týmto symbolom, rešpektujú ostatných a stoja pri svojej rodine po celý život. Vďaka svojmu optimistickému pohľadu sú vždy pripravení prijať úspech. Ľudia narodení v tomto znamení môžu vynikať aj v umení.

Zvon – 23. augusta – 23. septembra

V cigánskom horoskope tento symbol predstavuje snahu o dokonalosť a presnosť. Sú to veľmi dôležité cnosti, ktoré by mali prebývať v každom človeku. Tí, ktorí sa narodili pod týmto symbolom, vždy bojujú za svoje práva, majú radi, keď sa veci vyvíjajú tak, ako chcú. Môžu však byť veľmi kritické v nespočetných oblastiach života.

Minca – 23. september – 22. október

Minca je symbolom rovnováhy a pravdy. Verí sa, že mince sú jedným z najsilnejších symbolov, ktoré môžu ovplyvniť svet mnohými spôsobmi.

Tí, ktorí sa narodili pod týmto symbolom, sú bojovníci, vytrvalo bojujú za to, čo je správne, za seba, za tých, ktorí sú pre nich dôležití. Pokojne by mohli ísť na právo, no viac ich lákajú kreatívne veci. Sú umelecky založení a radi snívajú, je to pre nich sebavyjadrenie.

Nôž – 23. októbra – 21. novembra

Nôž sa môže javiť ako strašidelný symbol, pretože môže predstavovať život a smrť. Považuje sa za jedno z najsilnejších znamení v cigánskom horoskope. Ľudia narodení pod týmto symbolom sú silní, analytickí a chápaví. V láske sa nechávajú unášať emóciami. Ich rodiny ich rešpektujú.

Sekera – 22. novembra – 21. decembra

Sekera je symbolom sily, nezávislosti, prekračovania hraníc. Bez ohľadu na to je sekera jedným z najoptimistickejších symbolov, čo znamená šťastie a ochranu. Ľudia narodení v tomto znamení sa radi učia nové veci. Za svoje túžby sú ochotní bojovať. Preto sú to silné a rešpektované osoby.

Podkova – 22. decembra – 20. januára

Podkova je symbolom šťastia. Symbol práce a úsilia. Domorodci tohto symbolu sú zaneprázdnení. Ich rodiny sa na nich môžu spoľahnúť, počúvajú ich a radi pomôžu. Sú ambiciózni a nie sú proti výzvam a ich rodina ich miluje pre ich kvality.

Zdieľajte tento horoskop aj so svojimi priateľmi a rodinou.