Veterán, ktorý tancuje na hudbu Boogie Woogie na verejnom letisku, pobavil úplne všetkých! Toto video sa stalo virálnym…

Veterán, ktorý tancuje na hudbu Boogie Woogie na verejnom letisku, pobavil úplne všetkých! Toto video sa stalo virálnym…

9 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Honor Flights poskytuje bezplatné lety pre veteránov, aby im pomohla pri prehliadke mnohých vojnových pamätníkov vo Washingtone D.C. Keďže tieto pamätníky boli postavené na počesť týchto mužov, je len správne, že spoločnosť tak robí. Keďže tieto pamätníky boli postavené na počesť týchto mužov, je len správne, že spoločnosť tak robí.

Veľká skupina veteránov na svoje lety cti na Národnom letisku Ronalda Reagana vo Washingtone.

Ich radostný zážitok bol zaznamenaný a zverejnený na YouTube a video doteraz zaznamenalo viac ako milión pozretí. Počas čakania začali tri ženy spievať pieseň „Boogie Woogie Bugle Boy“ a pokojná nálada v termináli sa zmenila na radostnú, keď muži začali vstávať a tancovať.

Tri ženy sú známe ako Three Ladies of Liberty a ich interpretácia piesne The Andrew Sisters preniesla návštevníkov letiska späť do ich mladosti. Prvému mužovi, ktorý sa postavil, ponúkol jeho neďaleký priateľ palicu, ktorú s radosťou odmietol. Ako je vidieť na videu, potom prešiel do plného tanca ako profesionál.

Ako uviedol jeden z používateľov YouTube vo svojom komentári, „nikdy nemôžeš byť príliš starý“. Prvý muž v tanci inšpiroval mnohých svojich rovesníkov, aby sa postavili k nemu a začali tancovať tiež. Ich pohyby nás nútia premýšľať, či boli všetci kedysi profesionálnymi tanečníkmi.

Dvaja z tancujúcich mužov, Merin Perryman a Paul Kopey, majú už po deväťdesiatke! Zábava, ktorú vytvorili, nadchla neďaleké publikum, ako aj milióny divákov, ktorých si získali online. Vidieť mužov, ktorých spojila tragédia, ako stále prejavujú toľko radosti zo života, rezonovalo u veľkej časti verejnosti.  Dokonca aj ostatní návštevníci letiska vstali, aby sa k mužom pridali.

Pozrite si video tohto šťastného momentu nižšie!

Kto by si pomyslel, že stará pieseň zo 40. rokov minulého storočia môže dnes inšpirovať toľko ľudí na internete?