Vo svojich dvoch rokoch bola najkrajším dievčatkom na svete. Teraz má 11, pozrite sa na jej výraz!

Vo svojich dvoch rokoch bola najkrajším dievčatkom na svete. Teraz má 11, pozrite sa na jej výraz!

29 júla, 2022 0 Od Redakcia

Aira Brownová, ktorá sa narodila v USA, sa stala celebritou už ako bábätko. Keď mala 2 roky a prvýkrát sa začala hrať s nástrojmi na líčenie, jej matka ju nalíčila a začala predvádzať, že jej dieťa je najkrajšie dievča na svete.

Jej rodičia si skoro uvedomili, že ich malá je anjel, ktorý prišiel na zem a cítili, že je úplne v poriadku, aby ju poznal celý svet, a preto sa rozhodli, že z nej vo veku dvoch rokov urobia modelku. Obrovskú slávu získala už vo veľmi mladom veku po tom, čo ju matka prihlásila do modelingovej agentúry.

Jej fanúšikovia ju nazývali „živá bábika“, „anjel na zemi“, „anjelské dieťa“. Obrovské riasy, vílí úsmev, nebesky modré oči – naozaj vyzerá, akoby spadla z neba…

Málokto však vie, že toto dievčatko už ako bábätko podstúpilo niekoľko úprav od svojej matky: zafarbila si vlasy, obočie a chodila do solária. Zdá sa, že sa veľmi rada necháva fotografovať a zúčastnila sa niekoľkých súťaží krásy. Vo veku necelých troch rokov sa stala najvyhľadávanejšou topmodelkou medzi deťmi.

Rodičia dievčaťa uviedli, že ich často urážali cudzí ľudia so zlou náladou. Dievčatko, ktoré nevie ani čítať alebo písať, sa už zúčastňuje na súťažiach krásy a jej fotografia sa používa na reklamu výrobkov. Mnohí ľudia považujú takéto veci za odporné a škodlivé!

Dievčatko má teraz 11 rokov a stále pracuje na niekoľkých reklamných foteniach, na ktorých pózuje pred marketérmi známych značiek. Je jednou z najplatenejších tvárí v Amerike. So svojimi priaznivcami je v kontakte na sociálnych sieťach Instagram, Facebook a YouTube. Aira sa čoskoro objaví vo filme, v ktorom bude hrať hlavnú úlohu.

Mnohí ľudia sa domnievajú, že Airu na túto cestu nasmerovali jej rodičia a že to, čo robí, nie je jej vlastné rozhodnutie, ale sen jej rodičov. Je známe, že málokedy sa darí tomu, kto začne svoju kariéru tak skoro a získa medzinárodnú slávu a uznanie v takom mladom veku.

Dúfajme, že na Airu Brownovú, dievčatko s anjelskou tvárou, nebude mať negatívny vplyv to, že sa tak skoro dostala do centra pozornosti.

Podeľte sa o tento príbeh aj s ostatnými.