Všetci si myslia, že tá žena je jeho stará mama, no napriek 37-ročnému vekovému rozdielu sú manželia…

Všetci si myslia, že tá žena je jeho stará mama, no napriek 37-ročnému vekovému rozdielu sú manželia…

11 februára, 2022 0 Od Redakcia

Láska nepozná vek a najväčšie milostné príbehy sa neodohrávajú v Hollywoode, ale v životoch obyčajných párov, ktoré majú k sebe mimoriadnu vášeň. Pár, s ktorým sa čoskoro stretnete, nedávno zverejnil svoj srdečný a trochu odlišný milostný príbeh.

Vzťah Cheryl a Quarana v poslednej dobe zdvihol veľa obočia a možno uhádnete prečo. Napríklad 61-ročná Cheryl je neustále mylne považovaná za babičku 24-ročného Qurana McCaina.

Ale to je ďaleko od pravdy. Pár sa prvýkrát stretol v Dairy Queen.

Quaran pracoval v zmrzline a reštaurácii rýchleho občerstvenia – Cherylin syn bol jeho šéf. Keď začínal, Quaran mal len 15 rokov a Cheryl, ktorá navštevovala jeho syna, aby si dala občerstvenie alebo zmrzlinu, nevenoval žiadnu pozornosť.

„Nemysleli sme si o sebe veľa – jazdila na baby blue Carrera a to je jediný dôvod, prečo som si ju všimol,“ povedal Quran pre The Sun. Keď Quaran opustil svoju prácu, obaja stratili kontakt. Ale v roku 2020 sa znova stretli, keď Quaran išiel do obchodu so zmiešaným tovarom, kde pracovala Cheryl.

Quaran a Cheryl sa čoraz viac zbližovali a nakoniec sa ich vzťah rozvinul do niečoho romantického.

„Spojili sme sa na duchovnej úrovni. Bez ohľadu na situáciu, máme len určitú atmosféru, ktorá sa spája vždy, keď sme okolo seba. Išli sme na rande a povedal som jej, že cítim, že chytám city,“ hovorí Quaran.

Po prvé, urobili všetko preto, aby zostali priateľmi, ale ich skutočné pocity sa nedali poprieť ani skryť. Potom sa po chvíli jednoducho pustili a zamilovali sa. A hoci je Quaran mladší ako Cheryline deti, hovoria, že majú úžasný sexuálny život a dobrú chémiu.

„Medzi ním a mnou je niečo, o čom som si nikdy nemyslela, že budeme takto spolu, je to proste úžasný človek,“ hovorí Cheryl.

„Je s ním iný typ chémie, aj keď je mladší; máme veľa chémie kvôli veciam, ktorými sme si prešli, a to nás zbližuje.“

Mnohí veria, že Cheryl je staršia príbuzná Quarana a hovoria, že vyzerá ako jeho babička. Navyše na sociálnych sieťach dostávajú množstvo nenávistných komentárov, ktoré ich zraňujú. „Myslím si, že najväčšou mylnou predstavou je, že ju využívam alebo čakám na vloženie závetu,“ povedal Quaran.

Pri niekoľkých príležitostiach sa Cheryl na sociálnych sieťach stretla s toľkou nenávisťou, že svoje účty vymazala.

Aj v rámci rodiny to bolo náročné. Vo väčšine heterosexuálnych párov je muž starší ako žena. Málokedy vidieť pár, kde je žena výrazne staršia ako muž.

Cheryl je len o niekoľko rokov mladšia ako Quaranova stará mama a Quaran je mladší ako Cheryline deti. Niektorí členovia rodiny spočiatku nedokázali akceptovať vzťah páru, ale čím viac si uvedomovali, že sú spolu šťastní, tým viac nemohli robiť nič iné, len to akceptovať.

Vždy sa to trochu skomplikuje, keď sa do seba zamilujú dvaja ľudia s výrazným vekovým rozdielom. Napríklad jeden môže práve začať kariéru, zatiaľ čo druhý môže byť na dôchodku. Napriek všetkým komentárom a názorom sa Quaran a Cheryl snažia pozerať na život pozitívne.

31. júla 2021 sa zasnúbili a následne zosobášili.

Dnes sú títo dvaja veľmi aktívni na sociálnych sieťach a pravidelne uverejňujú obrázky, aby aktualizovali svojich sledovateľov. Pokiaľ vidím, Quaran a Cheryl sa zdajú byť spolu veľmi zamilovaní a šťastní!

Niekomu sa to môže zdať zvláštne, ale v konečnom dôsledku je každá láska medzi ľuďmi dobrá a krásna. Veď nenávisti je už na svete viac než dosť. Poprajme teda tomuto milému páru šťastnú budúcnosť!

Zdieľajte ich lásku aj ďalej.