Všetkým svojim deťom dala rovnaké krstné meno. Ľudia si o tom myslia svoje…

Všetkým svojim deťom dala rovnaké krstné meno. Ľudia si o tom myslia svoje…

21 marca, 2022 0 Od Redakcia

Matka sa podelila o to, ako sú mená jej troch detí spojené s jej vlastným vďaka špeciálnemu rozhodnutiu, ktoré ona a jej manžel urobili, keď sa narodili – no niektorí ľudia to nechápu. Pokiaľ ide o pomenovanie našich detí, niektorí ľudia chcú, aby ich deti mali jedinečné mená, o ktorých nikto nikdy nepočul, iní uprednostňujú tradičnejšie možnosti a niektorí pomenujú svoje deti po sebe. .

To posledné je niečo, čo sa mama rozhodla urobiť so svojimi dcérami, pretože im dala rovnaké krstné meno.

Všetky mená sú spojené s krstným menom matky, vďaka čomu má rodina zvláštne spojenie. Priznáva, že niektorí ľudia si myslia, že jej „došli nápady“, pokiaľ ide o pomenovanie svojich detí, ale trvá na tom, že to tak nie je, jednoducho sa jej to meno páči. V rozhovore pre The Sun Donna-Marie Parry vysvetlila, že všetky jej tri dcéry majú vo svojom krstnom mene „Marie“.

Žena z Cwmbran v južnom Walese povedala, že chcela pre svoje prvé dieťa použiť meno Avery, ale manžel Mitchell nebol nadšený. Nakoniec sa zhodli na Ava-Marie a rozhodli sa, že dievča bude zdieľať jej stredné meno a ak by mali chlapca, on by zdieľal meno jej manžela.

O tri roky neskôr pár privítal dvojičky Isla-Marie a Florence-Marie.

Donna-Marie tvrdí, že sa jej ľudia pýtali, prečo použili rovnaké krstné meno a lekári sa dokonca žartom pýtali, či im „došli nápady“.

Povedala: „To, že máme rovnaké meno, nás všetkých spája.