„Projekt Sandman“ popisuje plán schválený vyše 100 krajinami.

„Projekt Sandman“ popisuje plán schválený vyše 100 krajinami.

21 marca, 2022 0 Od Redakcia

Po jeho spustení všetky signatárske štáty sa simultánne zbavia dolára a prestanú ho používať vo vzájomnom obchode. Status dolára ako meny, ktorá sa medzinárodne jediná používa na obchodovanie s ropu (a mnohými ďalšími tovarmi a komoditami) umožňoval USA vyše 50 rokov bezbrehé tlačenie peňazí a užívanie si materiálneho blahobytu na úkor všetkých ostatných.

Vývoj udalostí po spustení plánu

Keď dôjde k rozhodnutiu spustiť kolaps, hodnota dolára a všetkých aktív denominovaných v ňom spadne z večera do rána na takmer nulu. To znamená, že všetky aktíva, ako sú bankové účty, dlhopisy, dôchodkové fondy, štátne pokladničné poukážky a ďalšie formy investícií, budú v podstate bezcenné z jedného dôvodu, a to, že všetky banky a finančné trhy zmrazia svoju činnosť.

Akékoľvek úspory, ktoré máte investované v dolároch a dolárových aktívach, budú na finančných trhoch zablokované. Celá banková a finančná infraštruktúra pocíti katastrofickú krízu likvidity, čo následne povedie k zmrazeniu všetkých finančných transakcií.

Kríza sa s najväčšou pravdepodobnosťou preleje aj do nedolárových aktív, teda aj do Eura a ostatných mien.

Kreditné a platobné karty prestanú fungovať. Bankomaty prestanú fungovať. Bankové prevody budú pozastavené. Banky prejdú do off-line režimu. Pri pokuse dostať sa na svoj účet cez internet, obrazovky počítačov ľuďom v panike zobrazia nápisy o „údržbe“.

Kolaps dolára je zámerný plán na prinútenie zbedačených nás prijať digitálnu menu

Uvedený scenár bol precízne naplánovaný za tým účelom, aby bol každý človek prinútený akceptovať nový systém digitálnej meny, ktorý budú riadiť tí istí zločineckí bankári. V strede paniky bude ľuďom prisľúbený „Univerzálny základný príjem“ a kredity na potraviny (prídelový systém potravín bude striktne vymáhaný), ale len ak ľudia budú používať schválenú digitálnu peňaženku. Tá však bude pod kontrolou tých istých kriminálnych živlov, ktoré strávili posledných 50 rokov priživovaním sa na dolári a súčasnom finančnom systéme.

Zúfalí ľudia sa podriadia, čím vymenia svoju dušu (a slobodu) za pár jedál. Ich budúcnosť bude zničená „finančným systémom pod znakom šelmy“, ktorý ich už naveky bude držať zotročených a zbedačených.

Keď skončí petrodolár, bude nasledovať rabovanie

Nelegitímna americká vláda (a podobne aj európske vlády) momentálne pumpujú miliardy ničím nekrytých peňazí v snahe ešte poslednýkrát vykradnúť systém pred jeho kolapsom. (Snáď ste si nemysleli, že všetky tie miliardy pomoci Ukrajine skutočne putujú na Ukrajinu, však?)

Vojna Ruska s Ukrajinou je len zásterka pre zinscenovaný kolaps a dlho plánované zničenie Ameriky a celého Západu, kým zradcovia vo vládach si pakujú svoje bankové účty a za peniaze skupujú fyzické aktíva, kým meny majú ešte nejakú hodnotu. Keď skolabuje petrodolár a banky zamrznú, takmer okamžite začne rabovanie v skoro každom väčšom americkom meste. Podobne to bude zrejme aj v ostatných krajinách.

Zavládne totálny chaos, kedy zúfalé, bezohľadné a nepripravené masy sa budú navzájom napádať pri snahe nájsť nejaké potraviny, vodu a muníciu. Kolaps vlády zákona bude prekvapivo rýchly a žiadna polícia ani armáda s tým nič nenarobí. Bezpečné sa stanú len vidiecke oblasti, kde ľudia a miestne bezpečnostné zložky budú spolupracovať na ochrane miestnych komunít pred vlnou utečencov a násilných gangov, ktoré sa tam začnú presúvať z miest.

Vykonanie spravodlivosti s rabovačmi, násilníkmi a obchodníkmi s ľuďmi bude rýchle. Miestne kostoly sa zaplnia utečencami, ktorí predtým žili v kolabujúcich mestách. Zrýchli sa vlna úmrtí. Len pár dní po kolapse budú milióny ľudí v ohrození života kvôli nedostatku základnej sanitácie, nakoľko mestá pod vedením amerických Demokratov sa zaplavia odpadkami a fekáliami. Bez funkčnej elektrickej siete skolabujú aj verejné vodovody. Celé mestá ako Los Angeles sa „ponoria“ do smrteľného nedostatku vody, ktorý sa skombinuje s násilnosťami a bezprávím v uliciach, do ktorých sa budú báť ísť aj humanitárne organizácie.

Záver

Čo Američanov (aj Európanov) čaká? Masový hladomor, chaos, bezprávie, násilie, choroby a depopulácia. Ako sme už dávno upozorňovali, čo sa im nepodarilo dosiahnuť coviodovými vakcínami, to dokončia ekonomickým kolapsom. Inými slovami, ide o veci, ktoré spikleneckí globalisti pre Ameriku (a zvyšok sveta) chceli od samého začiatku.

Nič z toho nie je náhoda. Všetko je plánované. Bidenovci, Clintonovci a dokonca aj neoconi ako Bush boli toho súčasťou od prvého dňa. Ide o kontrolovanú demoláciu Ameriky (a Západu) podobne, ako pri budove č.7 Svetového obchodného centra v New Yorku 11. septembra 2001.

A aké je ponaučenie?

Vytvárajte si zásoby (potravín, tovarov aj hotovosti), snažte sa odstrihnúť od systému (byť na ňom čo možno najviac nezávislý), zakladajte svojpomocné komunity pre prípad núdze. A nikdy, ale nikdy a za žiadnych okolností neakceptuje pripravované digitálne peniaze ani žiadne pasy v smartfónoch – či už „covid pasy“ alebo akékoľvek iné pasy, peňaženky, elektronické identifikačné doklady a podobne. V opačnom prípade budete naveky zotročení.

 

Zdroj:naturalnews.com