Vtipná babička: Jej najbližší a priatelia obdržali na pohrebe tabuľky Ouija: „Buďme v kontakte!

Vtipná babička: Jej najbližší a priatelia obdržali na pohrebe tabuľky Ouija: „Buďme v kontakte!

26 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Jednou z desivých vecí pri umieraní je zanechanie všetkých našich blízkych. Keď Jo Marie Perrymanová, alebo Jodie, ako ju mnohí volali, zomrela, nechcela stratiť kontakt so svojimi priateľmi a rodinou. Preto, aby situáciu napravila, zanechala im všetkým niečo, pomocou čoho sa s ňou mohli skontaktovať: tabuľu ouija.

Jej 20-ročná vnučka zdieľala fotografiu žartovného darčeka na Twitteri a tá sa okamžite stala virálnou.

Toto som dostala na pohrebe mojej starej mamy.  „Mala zmysel pre humor, ktorý udržiaval v napätí každého, kto ju poznal,“ píše sa v jej nekrológu. Jej zmysel pre humor pretrvával aj po smrti, keď sa blízkym rozdávali pohľadnice s fotografiou 81-ročnej ženy, ktorá sa tvári bláznivo a dvíha do vzduchu prostredné prsty.

Akoby to nestačilo, priložila k nim aj malý odkaz: „Buďme v kontakte“ a tabuľku ouija pre tých, ktorí by sa ju odvážili kontaktovať. „Bolo to pre ňu typické,“ povedala pre Today jej vnučka Gracie Perrymanová. Povedala, že pred babičkiným úmrtím 12. októbra Jodie na Facebooku zdieľala niečo, čo narážalo na výrobu ouija tabule, ktorú chcela rozdávať na pohrebe, ale Gracie si z toho veľa nerobila. Až keď bola Gracie na pohrebe a ona spolu s ďalšími 30 – 40 ľuďmi začala otvárať ich listy, jej to došlo.

„Všetci sa smiali. Bolo to smiešne,“ povedala, „pretože to bola typická ona.“ Mnohí reagovali na Graciin tweet o jej babičke a nazvali list „úžasným“ a „toto je vec LEGENDY!“. Niektorí sa dokonca podelili o podobné príbehy svojich blízkych.

„Moja stará mama sa postarala o to, aby na konci pohrebu prišla pochodová kapela, ktorá nás prekvapila a vyprevadila všetkých von na tanečnú zábavu. Samozrejme, že v tom bol aj obradník (ktorý ju dobre poznal) a niektorí členovia rodiny, ale väčšina z nás o tom nemala ani tušenia. Jednoznačne chcela aby sme nesmútili, ale mali na ňu tie najlepšie spomienky.“

Podeľte sa o tento príbeh aj so svojimi priateľmi. 🙂