Vyberte si strom, ktorý vám prináša lásku a zistite, akého partnera vám osud pripravil na túto jar!

Vyberte si strom, ktorý vám prináša lásku a zistite, akého partnera vám osud pripravil na túto jar!

31 marca, 2024 0 Od Redakcia

Ale s kým? Kto je pre nás ten pravý? To zistíte, keď si vyberiete strom, ktorý sa vám páči! Tak sa na to pozrime a rozhodnime sa. Poviem vám, že číslo 4 sa mi páčilo najviac. Je jednoduchý, nie príliš gýčovitý a dokonale zodpovedá opisu.

Ktorý sa vám páči? Hovorí pravdu?

Strom 1

Strom 1, strom v tvare srdca, je určený pre ľudí, ktorí sú odvážni a veľmi odhodlaní. Vezmite svoj osud do rúk a kráčajte, kým nedosiahnete svoj cieľ. V tvojom brnení je obrovské romantické srdce, svojho vyvoleného zasypávaš darčekmi a láskou, aj keď ti to často neopätuje. Ideálnym partnerom je pre vás človek, ktorý je rovnako vzdelaný, vynaliezavý a vytrvalý ako vy.

Strom 2

Za najdôležitejšiu vec vo svojom milostnom živote považujete stabilitu. Pre vás neexistuje nič také ako „láska na prvý pohľad“. Človeka, do ktorého sa zamilujete, musíte spoznať a zvyknúť si naňho. Všeobecne platí, že rozum je dôležitejší ako vzhľad, zvádza vás inteligencia. Chcete, aby bol váš partner úspešný vo svojom vlastnom živote, aby sa dokázal postaviť na vlastné nohy. Nakoniec, keď niekoho prijmete do svojho srdca, budete mu verní do konca života.

Strom 3

Páčil sa vám tento krásny strom? Máte úplnú emocionálnu nadvládu. Máte jemnú a zmyselnú povahu, jemnú a umeleckú dušu. Radi rozprávate a milujete komplimenty. Ste zraniteľní a potrebujete silného, odhodlaného partnera, ktorý vás podporí. Niekto, s kým sa cítite bezpečne.

Strom 4

Strom 4 je pre tých, ktorí sa snažia o dokonalý vzťah. Aj keď sa spočiatku zdá, že sa vám nedarí, nevzdávajte sa hneď.
Vybrali ste si tento? Potom si tiež viac ceníte vytrvalosť, vzájomné zdokonaľovanie sa s partnerom, prispôsobovanie sa jeden druhému ako rýchlu zmenu. Dokážete odpustiť, dokonca aj podvádzať, ale pretože máte v sebe veľkú dávku vodcovstva, nie ste ochotní byť pasívnou stranou vo vzťahu. Rovnosť je pre vás dôležitá.

Strom 5

Vybrali ste si piaty strom? Uf, prichádza emocionálny uragán! Ste ohniví a vášniví, takže vaše vzťahy nejdú vždy hladko. Často vás obklopujú intrigy a veľké hádky, ktoré, čo je zaujímavé, len posilňujú vaše vzťahy. Máte veľmi tajomnú auru, priťahujete ľudí. V skutočnosti potrebujete rozvážneho, zrelého partnera s vlastnosťami, ktoré dokážu eliminovať konflikty.

Aký by bol pre vás ideálny partner?