Vyhodila svoju tehotnú sestru z domu! Dôvod vás zaskočí…

Vyhodila svoju tehotnú sestru z domu! Dôvod vás zaskočí…

30 septembra, 2023 0 Od Redakcia

32-ročná žena vyhodila svoju mladšiu sestru z domu po tom, čo nechala jej milovaného psa na druhej strane mesta a teraz vyzerá zle v očiach svojich priateľov a rodiny. Keď sa obraciate na svoju rodinu so žiadosťou o pomoc, je dôležité prejaviť uznanie a zároveň sa snažiť zlepšiť svoju situáciu.

No keď sa láskavosť niekoho považuje za samozrejmosť, môže ho unaviť pomáhať, aj keď ide o pokrvného príbuzného. Žena takto nakoniec vyhodila svoju tehotnú sestru z domu po tom, čo sa pokúsila meniť jej životný štýl. Žena vysvetlila, ako jej sestra opustila jej milovaného psa na druhej strane mesta, pretože nechcela mať okolo svojho novorodenca „divoké zviera“.

Povedala: „Minulý rok moju 28-ročnú sestru vyhodili z domu jej priateľa a ja som ju vzala k sebe. Nemáme najlepší vzťah, ale ona bola bez práce a ja som bola jediná príbuzná, ktorá ešte žije.

„Prekvapenie… asi po dvoch mesiacoch zistila, že je tehotná.“

Jej sestra sa začala sťažovať na dvojročného huskyho, o ktorom sa hovorí, že je „totálne zlatíčko“. „Hovorila, aké to bude zlé pre jej dieťa a že nebude vychovávať svoje dieťa s „divým zvieraťom“ okolo,“ dodala. Povedala som jej, že je to môj dom a ak sa tu nebude cítiť dobre, môže odísť a môj pes tu zostane, nech sa deje čokoľvek.

„Stále sa sťažovala, ale nezmenila som názor.“

Keď jej sestra pracovala, odviezla psa na druhú stranu mesta, priviazala ho k zábradliu a vrátila sa domov bez neho. „Keď som sa vrátila, môj pes nebol doma a moja sestra tvrdila, že netuší, kde je. Pohádali sme sa, pretože som jej neverila,“ povedala. „Spýtala som sa niekoľkých susedov, či ho nevideli. Jeden mi povedal, že ho videl naposledy pred pár hodinami, keď ho niekam zobrala moja sestra.“

„Používa môj účet Uber, pretože je na mizine, takže keď som našla zvláštny výlet na druhú stranu mesta, spojila som si to.“ Po najazdení kilometrov pri hľadaní svojho milovaného psa, strávila žena hodiny pýtaním sa cudzincov na ulici či nevideli huskyho potulovať sa po okolí. 32-ročný muž dodal: „Našiel som psa v pouličnej reštaurácii, majiteľ si ho vzal potom, čo ho nechala pripútaného k plotu tehotná blondínka. Nakoniec som vysvetlila situáciu, zaplatila som mu a dostala môjho psa späť.

„Keď som sa vrátila domov, vykopla som svoju sestru a dala som jej dosť peňazí na týždeň v hoteli.“

Urobila som obrovský škandál a priznávam, že som bola príliš rázna, ale zúrila som. Obvolala celú moju rodinu a priateľov a všetci mi povedali, že som hlupaňa, že som si vybrala svojho psa radšej ako moju sestru a že by som ju mala vziať späť, že by som si mala vážiť to nenarodené dieťa viac ako hlúpe zviera. „Myslím si, že môj pes je dôležitejší a to, čo urobila moja sestra, je neodpustiteľné.“

Zatiaľ čo niektorí uviedli, že žena mala uprednostniť svoju tehotnú sestru namiesto svojho psa, väčšina súhlasila s tým, že mala právo ju vykopnúť. Jeden povedal: „Myslím, že si ju mala odviezť cez mesto a priviazať k plotu namiesto toho, aby si platila za jej hotelovú izbu. Musela si si kúpiť svojho psa späť a platiť navyše za jej hotel je prehnané. To, čo urobila, je hlúpe.“

Ďalší dodal: „Skutočnosť, že sa dokonca cítila, že je to v poriadku, mi vŕtalo hlavou. Jej sestra je hosťom v jej dome, nemôže diktovať, kto tam žije. Mala by si povedať svojej rodine a priateľom, aby si vzali tvoju sestru oni.