Vyšportovaná babička (63), prezradila svoj recept na to, ako sa udržať fit …

Vyšportovaná babička (63), prezradila svoj recept na to, ako sa udržať fit …

6 marca, 2022 0 Od Redakcia

Lesley Maxwell zmenila svoj život, keď prešla rozvodom a začala robiť fitness, aby sa s tým vyrovnala – teraz chce inšpirovať ostatných ľudí, aby sa udržiavali fit.

Babička vo fenomenálnej forme, ktorá si získava pozornosť „18-ročných nápadníkov“ prezradila, ako si udržiava svoju postavu. Super fit Lesley Maxwell, ktorá je „posadnutá telocvičňou“, žije v Melbourne v Austrálii, kde vyhrala niekoľko trofejí za svoju neuveriteľnú postavu. Táto 63-ročná žena pracuje na plný úväzok ako osobná trénerka a má obrovskú sledovanosť na Instagrame, kde zdieľa svoje najlepšie tipy a cvičebné rutiny.

Lesley má na konte takmer 30 miestnych a národných titulov po prvom víťazstve vo fitness súťaži vo veku 49 rokov. Zvyčajne trénuje so svojou vnučkou Tiou, ktorá je tiež fanatičkou fitness a Lesley tvrdí, že si ich často mýlia so sestrami.

Lesley sa podelila o alternatívny spôsob, ako stráviť obdobie rôznych sviatkov, o ktorom hovorí, že jej pomáha zostať vo forme. Medzi jej najlepšie tipy patrí konzumácia väčšieho množstva bielkovín, sledovanie veľkosti porcií vo všeobecnosti a vynechanie vína a sladených nápojov – ktoré sú podľa nej „prázdne kalórie“. „Môj tip na jedenie počas sviatočných období by bol jesť viac moriek ako koláčov. Zatiaľ čo mäso je pre vás bielkovina, koláče sa budú rozkladať len na cukor,“ povedala.

„Nie je potrebné zjesť všetko, čo vám ponúknu. Ak ste dojedli a ponúkli vám ďalšie jedlo, jednoducho chvíľu počkajte. Pocit prejedenia zvyčajne zmizne.“ Zatiaľ čo mnohí z nás by si išli po večeri zdriemnuť, Lesley povedala, že je lepšie vstať a ísť na prechádzku, aby ste stimulovali svoje telo.

Tiež navrhuje, aby ste si niekedy medzi sviatkami poriadne zacvičili, aby ste kompenzovali dodatočné kalórie, ktoré skonzumujete. Ale to neplatí len o sviatkoch, kedy poväčšine jeme najviac. Lesley dáva svoj vlastný príklad tým, že cvičí s Tiou a navrhuje nájsť člena rodiny s ktorým by ste si mohli zacvičiť, aby ste boli motivovaní. Povedala: „Pridajte do svojho týždenného tréningového plánu vysoko intenzívny tréning a urobte z tréningu zábavu!“

Lesley prvýkrát začala cvičiť a super-zdravo sa stravovať pred 14 rokmi, keď prešla rozvodom. Hovorí, že jej postava priťahuje veľa mužskej pozornosti – najmä mladších mužov – ale verí, že vek je len číslo. Osobná trénerka tvrdí, že sa môžete cítiť mlado za predpokladu, že sa staráte o svoje telo. Dodala: „Chlapci majú okolo 18 rokov, čo je naozaj zábavné. Všetko beriem ako kompliment. Je naozaj skvelé, že ma vôbec sledujú.

„Samozrejme, oceňujem mužskú sledovanosť, je to okorenenie života..

Táto dáma má náš obdiv, čo si myslíte vy?