„Vždy budeš matkou!“ 98-ročná matka sa presťahovala k 80-ročnému synovi do domova dôchodcov. Pozrite sa prečo…

„Vždy budeš matkou!“ 98-ročná matka sa presťahovala k 80-ročnému synovi do domova dôchodcov. Pozrite sa prečo…

7 septembra, 2022 0 Od Redakcia

Nič nie je silnejšie ako láska matky k dieťaťu, čo dokazuje aj tento príbeh. 98-ročná Ada Kaetingová sa presťahovala k svojmu 80-ročnému synovi Tomovi, ktorý žije v domove dôchodcov, aby sa o neho starala. Až do odchodu do dôchodku pracoval Tom ako maliar a dekoratér pre spoločnosť HE Simm.

V roku 2016 sa presťahoval do opatrovateľského domu Moss View, pretože potreboval stály dohľad. Ada a jej syn sú nerozluční, radi robia všetko spolu, najmä hrajú hry a pozerajú televíziu. „Každý deň chodím Tomovi povedať dobrú noc a dobré ráno. Keď idem ku kaderníkovi, čaká na mňa a keď prídem, príde ku mne s vystretou rukou a objíme ma.“

„Som rada, že tu žije moja mama. Vždy sa o mňa stará a niekedy mi povie: „Správaj sa slušne.“ Adina vnučka Deby a zvyšok rodiny vždy navštevujú Adu a Toma a sú radi, že sú spolu. „Sú nerozluční. Je skvelé, že sa o ne môžete starať 24 hodín denne, sedem dní v týždni,“ hovorí Deby.

„Vzťah Ady a Toma je veľmi dojemný. Sme radi, že sme mohli splniť ich potreby. Je zriedkavé, aby matka a syn žili spolu v domove dôchodcov. Určite chceme, aby bol ich spoločný čas čo najvýnimočnejší,“ hovorí Philip Daniels, riaditeľ domova.

„Vždy budem mama,“ hovorí Ada

Zdieľajte tento krásny príspevok aj so svojimi priateľmi.