Za ten nápoj takmer zaplatila životom. 18-ročné dievča bolo hospitalizované po tom, čo jej niekto na večierku hodil niečo do nápoja. Matka dievčaťa varuje ostatných!

Za ten nápoj takmer zaplatila životom. 18-ročné dievča bolo hospitalizované po tom, čo jej niekto na večierku hodil niečo do nápoja. Matka dievčaťa varuje ostatných!

16 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Preto by ste nemali prijímať nič od cudzích ľudí! Matka natočila utrpenie svojej dcéry po tom, čo jej niečo hodila do nápoja. Za ten nápoj takmer zaplatila životom. 18-ročné dievča bolo hospitalizované po tom, čo jej niekto na večierku hodil niečo do nápoja. Matka dievčaťa natočila, čo droga spôsobila jej dieťaťu.

Dosiahnutie plnoletosti je výnimočným okamihom v živote každého človeka. Nie je prekvapujúce, že každý tínedžer sa snaží, aby jeho 18. narodeniny boli výnimočné. Rovnako to bolo aj v prípade Millie. Na oslavu svojich 18. narodenín sa vybrala s priateľmi do nočného klubu.

Oslavu však pokazil nápoj pochybného pôvodu. Bezstarostne súhlasila, aby jej cudzí človek kúpil limonádu s vodkou. Oslávenkyňa si dala len pár dúškov. Cítila, že s nápojom nie je niečo v poriadku. Zdalo sa to neprimerane silné. Len tých pár dúškov stačilo na to, aby sa dostala do zmeneného stavu vedomia.

„Vypila som sotva pár dúškov. Cítila som sa veľmi silná. Po 10 minútach som mala návaly horúčavy.“

Osemnásťročná dievčina cítila, že pomaly nedokáže ovládať svoje telo. Odišla z nočného klubu na čerstvý vzduch. Vtedy už mala problémy s videním.

„Vedela som, že niečo nie je v poriadku. Koktala som a mrmlala. Priatelia zavolali mojej sestre a tá ma vzala do nemocnice.“

Millie bola prijatá na jednotku intenzívnej starostlivosti. Jej matka bola zdesená, keď videla, čo sa deje s jej dcérou, čo zachytila na video. Lekárske testy ukázali, že nápoj obsahoval dve rôzne nebezpečné látky. Jeden ju uspal a druhý ochromil. Millina matka dúfa, že video prinúti viac ľudí dvakrát si rozmyslieť, či prijmú niečo od cudzích ľudí.

„Ak toto video zachráni čo len jedného človeka, bude to stáť za to. Nič vás nemôže pripraviť na to, aby ste zažili alebo sledovali niečo podobné. Je to desivé. Bolo to ako pozerať sa na posadnutého človeka. V živote som nič podobné nevidela.“

Incident bol nahlásený polícii a majiteľom nočného klubu. Millie sa zotavila a darí sa jej dobre.

Nikdy neprijímajte nápoje od cudzích ľudí.