Zábery dvojice túlavých psov, ktorí sa objímajú, roztopili srdcia mnohých používateľov sociálnych sietí.

Zábery dvojice túlavých psov, ktorí sa objímajú, roztopili srdcia mnohých používateľov sociálnych sietí.

13 januára, 2023 0 Od Redakcia

Opustené štvornožce si nedávno adoptovali budhistické mníšky v Číne. Je prekvapujúce vidieť staršieho psa, ako drží svojho malého kamaráta a stará sa o neho. Rozkošné psíky sa nevedia od seba odtrhnúť. Sú to dve nerozlučné bytosti, ktoré roztápajú srdcia ľudí, ktorí vidia ich fotografie. V Číne ich prijali budhistické mníšky.

Vo vnútri chrámovej svätyne môžete vidieť staršieho psa, ktorý drží svojho priateľa v náručí.

Nerozlučné psíky kradnú srdcia ľudí na sociálnych sieťach.

Štvornohí kamaráti našli domov a nový život v chráme po tom, čo boli opustení na ulici. Na ďalšej fotografii je pes sediaci vedľa budhistickej sochy. Zrejme sa učí meditovať od tých najlepších. Dvoch kamarátov našli opustených na uliciach Číny a mníšky si ich adoptovali. Ich fotografie sú plné stoviek komentárov od ľudí, ktorí obdivujú ich priateľstvo.

Jeden komentátor napísal: „Psy sú teraz v chráme, takže musia meditovať ako mníšky.“

Ďalší používateľ sa odvolával na bývalých majiteľov týchto tvorov, ktorí ich skoro nechali zomrieť: „Ako môžu byť ľudia takí zlí? V prvom rade nemali kupovať psy, ak sa o ne nedokážu riadne postarať.“

Ich fotografie dostávajú stovky komentárov od používateľov sociálnych sietí. Zdá sa, že sa učia meditovať od mníšok v budhistickom chráme.

Podeľte sa o toto krásne priateľstvo aj s ostatnými na Facebooku:).