Opatrovateľka urobila najťažšie rozhodnutie svojho života, ale muselo sa to urobiť…

Opatrovateľka urobila najťažšie rozhodnutie svojho života, ale muselo sa to urobiť…

12 januára, 2023 0 Od Redakcia

Keď 22-ročná žena prijala prácu opatrovateľky svojho dievčatka, netušila, aké rozhodnutie bude musieť urobiť! Každá žena pozná zodpovednosť, ktorá sa spája s úlohou opatrovateľky. Nestačí len dohliadať na deti. Ak sa niečo stane, sú zodpovední za ich životy!

22-ročná mladá žena prijala prácu v rodine, kde sa musela starať o 3 deti. Okamžite si vytvorila blízky vzťah s malými deťmi, najmä s najmladším dievčatkom. Ukázalo sa však, že dieťa má vážne ochorenie obličiek. Jedného dňa sa jej stav začal zhoršovať a lekári vyhlásili, že buď dostane novú obličku, alebo zomrie.

Mladá opatrovateľka sa dala otestovať a ukázalo sa, že sa dokonale hodí k telu chorého dievčaťa. Preto darovala jednu zo svojich obličiek, aby jej zachránila život! Mladej žene vysvetlili, že to nie je ako darovanie krvi a akú veľkú vec sa chystá urobiť. Napriek tomu zostala neoblomná a súhlasila so 14-hodinovou operáciou, na ktorú išla so svojím chorým dievčatkom.

Našťastie sa obe rýchlo zotavili. 22-ročná Kiersten svoje rozhodnutie ani na chvíľu neoľutovala. Je to skutočná hrdinka.