Zatúlaný pes sa ukryje v jasliach malého Ježiša, aby sa zahrial, a to, čo sa stane potom, je srdcervúce.

Zatúlaný pes sa ukryje v jasliach malého Ježiša, aby sa zahrial, a to, čo sa stane potom, je srdcervúce.

2 decembra, 2022 0 Od Redakcia

V čase Vianoc si mnohé rodiny zdobia svoje domy najrôznejšími ozdobami. Niektorí si dokonca vyzdobia svoje domy a záhrady vo vianočnom duchu. Jasličky nižšie začali ako jedna z týchto dekorácií, ale nakoniec sa stali veľmi výnimočnými vďaka hosťovi, ktorý sa k nim nasťahoval.

V dedine Circiuma v Brazílii boli tieto jasličky s Ježiškom postavené ako dekorácia. Jedného dňa si okoloidúci všimli niečo zvláštne. V jasliach si vedľa dieťaťa ľahol pes, nemecký ovčiak. Pes pokojne, ticho driemal v jasliach. Keďže pes nemal majiteľa, nemal kam ísť, pekne sa uvelebil v jasliach.

Príbeh tohto psa rýchlo upútal pozornosť mnohých ľudí na internete a dostal sa k mnohým ľuďom. Vďaka tomu sa našiel niekto, kto si psa adoptoval. Rodina si už dávnejšie želala nemeckého ovčiaka, takže tento pes bol vítaným spestrením. Teraz môže psík oslavovať Vianoce so svojou novou rodinou a už nikdy nebude musieť premýšľať, kde bude spať.

Je to skutočný vianočný zázrak.

Ak si myslíte, že si všetky psy zaslúžia milujúci domov, podeľte sa o tento príbeh so svojimi priateľmi a rodinou na Facebooku.