Zdravé 9-ročné dieťa išlo spať, čo sa však stalo potom, nikto nechápe…

Zdravé 9-ročné dieťa išlo spať, čo sa však stalo potom, nikto nechápe…

25 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Vždy je ťažké vyrovnať sa so smrťou blízkeho človeka. V prípade smrti dieťaťa to však bolí o to viac. Bolesť, ktorú človek pociťuje, keď si niekto vezme život príliš skoro, je iný druh bolesti a trvá oveľa dlhšie, kým sa s ňou vyrovná. Pre rodinu Gagnierovcov v Eagle Moutain v Utahu to bolo typické sobotné ráno, keď sa všetci zobudili a očakávali deň plný radosti a vzájomného stretávania sa.

To všetko sa však v priebehu niekoľkých okamihov zmenilo.

Loganova staršia sestra bola poslaná zobudiť spiaceho 9-ročného chlapca, aby rodina mohla začať svoj deň. Logan strávil piatok hraním sa so svojimi bratrancami a so starými rodičmi. Jedol svoje obľúbené pochutiny. Rodina predpokladala, že chlapec si pospal, pretože predchádzajúcu noc išiel spať veľmi neskoro a pravdepodobne bol vyčerpaný.

Keď sa však jeho sestra pokúsila Logana zobudiť, zistila, že vôbec nereaguje. Deväťročný chlapec zomrel v to ráno v spánku.

Logan Gagnier bol úplne zdravý 9-ročný chlapec bez zdravotných problémov. Rodina v tomto ťažkom období preukázala obrovskú silu. Hoci nemajú odpovede, ktoré by vysvetlili Loganov náhly a nečakaný odchod, prijali ho a snažia sa byť silní. Majú v úmysle zachovať Loganovu pamiatku a uctiť si ju všetkými možnými spôsobmi.

Kým žil, Logan bol rád aktívny a bol veľkým fanúšikom futbalového tímu BYU. Práve začiatkom tohto roka prešiel z vlajkového futbalu na zápasový. Dúfal, že sa jedného dňa dostane do tímu. Teraz po Loganovi Gagnierovi zostali len spomienky, ktoré si nesie jeho rodina a priatelia. Loganova škola Mountain Trails Elementary pokryla svoj areál oranžovými a modrými stužkami; Loganove obľúbené farby.

Logana si na jednom z tréningov uctil aj jeho obľúbený tím BYU.

Celú rodinu strata Logana Gagniera zničila, ale utešuje sa tým, že je na lepšom mieste. Všetkých požiadali, aby sa za nich v tomto ťažkom období modlili. Blízki a známi rodiny založili aj stránku GoFundMe, ktorá má pomôcť s výdavkami na Loganov pohreb.

Akou strašnou tragédiou musí rodina prejsť. Pridajte sa k nám v modlitbách za rodinu Gagnierovcov.