Žena desať rokov skrývala svojho milenca v podkroví svojho domu!

Žena desať rokov skrývala svojho milenca v podkroví svojho domu!

10 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Vďaka internetu a spravodajským agentúram sa každý deň dočítame množstvo vzrušujúcich a zaujímavých faktov a príbehov. Samozrejme, niektoré z nich sú dosť šokujúce, ako napríklad nasledujúci príbeh. Žena desať rokov skrývala svojho milenca, až kým sa jej tajomstvo napokon neodhalilo.

Otto a Dolly spolu dlho žili v tajnosti, ale šťastne, až kým hádka všetko nezmenila. Walburga „Dolly“ Oesterreichová mala okolo tridsiatky a žila životom ženy v domácnosti. Jej manžel Fred William Oesterreich sa živil ako staviteľ v Milwaukee, Wisconsin. V roku 1913 sa Dolly pokazil šijací stroj, a tak jej milujúci manžel poslal dvadsaťročného Otta Sanhuberta, aby v ich dome pracoval ako mechanik.

Keď Otto prišiel, Dolly mu otvorila dvere v úspornom oblečení. Rozprávali sa a onedlho sa mechanik stal jej milencom. Keď bol Dollyin manžel v práci, stretávali sa u nich doma alebo v hoteli. Susedia si všimli neznámeho muža a jeho časté návštevy, ale Dolly ich ubezpečila, že Otto je jej brat. Aby sa vyhla ďalším nepríjemným otázkam a situáciám, navrhla mu, aby sa presťahoval do podkrovia ich domu. Samozrejme, stalo sa tak bez vedomia jej manžela.

Otto neváhal, prijal jej ponuku, dal výpoveď v práci a nasťahoval sa do domu. Uplynulo päť rokov, keď sa Dolly s manželom museli presťahovať do Los Angeles. Bola veľmi vynaliezavá a hľadala dom, ktorý by mal aj podkrovie, aby sa k nim mohol nasťahovať jej milenec. Takto spolu žili ďalšie štyri roky.

V roku 1922 sa manželia dostali do veľkej hádky, ktorej bol Otto priamym svedkom. Milenec vyšiel z podkrovia a s dvoma zbraňami v rukách vošiel rovno do izby a zastrelil Dollyinho manžela Freda. Na miesto činu čoskoro dorazila polícia a Dolly im povedala, že jej manžela zabil lupič. Úrady jej neverili, ale nemohli nič urobiť, pretože nemali žiadne dôkazy. Vdova predala svoj dom a presťahovala sa do iného, kde ju Otto sprevádzal. Jej manžel bol mŕtvy, ale jej milenec stále žil v podkroví.

Dolly sa neuspokojila s Ottom a vzala si ďalšieho milenca, právnika Hermana Shapira. Muž bol veľmi zaneprázdnený, a tak do hry vstúpil tretí milenec. Snažila sa zakryť dôkazy o vražde, a tak dala zbrane, ktorými Otto zabil Freda, jeho tretiemu milencovi Royovi Klumbovi a požiadala ho, aby ich zakopal. Urobil to, o čo ho požiadala a zakopal vražedné zbrane na svojom dvore. O niekoľko mesiacov neskôr sa Roy a Dolly rozišli a on prestal udržiavať jej tajomstvo. Išiel na políciu a povedal im, že Dollyin milenec zabil jej zosnulého manžela.

Zbrane sa našli, ale polícia nemohla dokázať, že ide o vražedné zbrane a už vôbec nie, že ich vlastníkom bol Otto. Prípad vraždy bol uzavretý o sedem rokov neskôr, keď sa Dolly a Shapiro rozišli a právnik všetko povedal polícii. Herman poznal detaily príbehu, poznal Dollyinu minulosť a dokonca sa raz stretol s Ottom, ktorý mu všetko povedal.

Obvinenia voči Ottovi však už boli stiahnuté, takže bol prepustený a oslobodený od obvinenia z vraždy. Dolly bola tiež súdená, ale aj ju prepustili, takže za Fredovu vraždu nebol nikto uväznený. Bolo to však jedno z najbizarnejších cudzoložstiev v histórii.