Nechala si vyrobiť tretiu časť ženského tela, aby mala väčšiu šancu získať mužov. Myslíte si, že sa jej podarilo zvýšiť svoje šance?

Nechala si vyrobiť tretiu časť ženského tela, aby mala väčšiu šancu získať mužov. Myslíte si, že sa jej podarilo zvýšiť svoje šance?

9 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Hlavný hrdinka tohto článku to myslela s vytvorením tretieho prsníka medzi nimi úplne vážne. Vydáva sa pod umeleckým menom Jasmine Tridevil a myslela si, že dve prsia nie sú dosť atraktívne, a tak si dala vyrobiť tretie. Tvrdí, že oslovila najmenej 50 chirurgov, ale všetci ju odmietli. V kódexe správania plastických chirurgov sa uvádza, že prvoradá je úcta k ľudskej dôstojnosti. Nemali by sa vykonávať žiadne operácie, ktoré by ju poškodili. V zásade by jej žiadosť nemala prijať žiadna klinika.

Ale Jasmína našla niekoho, kto to urobil Jasmína hovorí, že to sotva rozoznáte. Nielenže si chcela nájsť priateľa, ale veľmi túžila po svojich „15 minútach slávy“. Chcela rozhovory v televízii, vystúpenia v reality show. Chcela sa dostať bližšie. Mnohí však pochybujú o tom, že operáciu skutočne podstúpila. Veľa vecí nie je v poriadku. Po prvé, ako sme už písali, chirurgovia to majú v podstate zakázané.

Nikdy neukázala verejnosti svoje odhalené prsia. Podľa profesionálneho chirurga je takýto postup navyše strašne ťažkopádny.

Dokončenie série procedúr môže trvať až rok. Dá sa to, ale je to veľmi komplikovaný a ťažkopádny postup s miliónom komplikácií. V opačnom prípade, ak nájdu chirurga, ktorý operáciu vykonal, určite už nebude môcť oficiálne vykonávať svoju činnosť. Jasmine, samozrejme, obvinenia odmieta a rozhodne tvrdí: „Nie je to podvod! Naozaj som si to nechala urobiť!“

Údajne má nahrávku z operácie, ale zverejní ju len vtedy, ak jej niekto ponúkne zmluvu na nejakú televíznu reality šou.

Čo si myslíte vy?