Žena si adoptovala syna a všetko bolo v úplnom poriadku. Ale po 28 rokoch sa stalo niečo neuveriteľné!

Žena si adoptovala syna a všetko bolo v úplnom poriadku. Ale po 28 rokoch sa stalo niečo neuveriteľné!

3 februára, 2023 0 Od Redakcia

Príbeh ako z filmu! Dámy a páni, pripravte si vreckovky. Tento príbeh bude o žene, ktorá si adoptovala dieťa a po 28 rokoch sa stalo niečo neuveriteľné. Dnešný príbeh je o žene menom Ingerborg McLintoshová. Žena, ktorá zachraňovala opustené deti bez rodiny. Žena, ktorá sa počas svojho života starala o viac ako 125 detí. Hoci sa starala o mnoho detí, Jordan jej prirástol k srdcu najviac.

Od chvíle, keď si ho adoptovala, mala pocit, že je to jej skutočný syn. Cítila, že títo dvaja majú naozaj niečo spoločné.

Ingerborgová sa o Jordana krásne starala a keď bol dospelý, rozhodol sa dobrovoľne opustiť svoju adoptívnu matku a postaviť sa na vlastné nohy. Keď mal 28 rokov, stalo sa niečo, s čím nepočítal! Ingerborg vážne ochorela a potrebovala obličku. Po 4 mesiacoch sa konečne objavil ten správny darca! Bol to Jordan, jej adoptívny syn. Rozhodol sa, že jej dá obličku za to, že sa oňho tak dobre starala.

Vidíte, že Ingerborg vychovala zo svojho adoptívneho syna naozaj dobrého a láskavého človeka, ktorý myslí na ostatných. Dnes spolu vtipkujú, že konečne majú niečo spoločné – obličku. 🙂