Ženíchova matka urobila niečo nepochopiteľné, čo šokovalo nielen nevestu, ale aj jej budúceho manžela…

Ženíchova matka urobila niečo nepochopiteľné, čo šokovalo nielen nevestu, ale aj jej budúceho manžela…

16 marca, 2023 0 Od Redakcia

Keď sa nevesta nadšene objavila na svojej svadbe, čakalo ju nepríjemné prekvapenie. Medzi hosťami bola aj bývalá manželka jej snúbenca. Skutočnosť, že nebola pozvaná a bola prítomná medzi svadobčanmi, bola šokujúca sama o sebe, ale ešte viac, keď sa nevesta a ženích dozvedeli, že bývalú manželku pozvala samotná ženíchova matka.

Láska jeho života

Nevesta sa o svoj bizarný príbeh podelila na sociálnych sieťach a vysvetlila, že rodina jej snúbenca vždy označovala jeho bývalú manželku za „lásku jeho života“. „Je mi jedno, či si to všetci myslia, pretože môj manžel ma ubezpečil, že to nie je pravda. Povedal mi, že ich vzťah bol veľmi toxický, nakoniec sa veci tak zhoršili, že bolo pre oboch lepšie, aby sa rozišli, aj keď jeho prvá manželka Mindy si to nemyslela,“ uviedla v príspevku samotná nevesta.

Rodina mala problém prijať ženu

Ďalej dodala, že rodina jej partnera mala problém prijať novú ženu v jeho živote, najmä jeho matka, ktorá mala s Mindy veľmi blízky vzťah. Časom sa však nevesta zblížila aj so svojou budúcou svokrou. „Aj keď sme neboli dokonalá rodina, s budúcou svokrou sme sa zblížili,“ povedala.

Rozhodli sa pre malú svadbu

Keď vypukla pandémia koronavírusu, manželia minuli veľa peňazí na bývanie. Zároveň sa im narodil malý syn, a tak sa mladomanželia rozhodli pre malú svadbu, ktorá ich nebude stáť veľa. Moja svokra si však želala trochu iné veci. Ponúkla sa, že zaplatí svadbu, aby manželia mohli mať honosný obrad a hostinu.

V domnení, že platí za ich veľký deň, si svokra zrejme myslela, že môže zasahovať do samotnej organizácie. V deň svadby boli nevesta a ženích šokovaní, keď mužova matka priviedla medzi hostí Mindy, ženíchovu bývalú manželku.

Bývalá manželka nakoniec odišla

Situácia sa nakoniec vyhrotila do takých rozmerov, že obaja snúbenci chceli, aby ženíchova bývalá manželka odišla, s čím svokra, samozrejme, nesúhlasila a pohrozila, že tiež odíde. Nakoniec sa ukázalo, že Mindy mala viac rozumu a zo svadby odišla sama. Matka zostala, ale bola rozrušená počas celého obradu a recepcie. Nevesta získala na internete veľkú podporu.

Ako by ste reagovali vy?