Ženíchova nevlastná matka „zničila“ svadbu: Keď svadobčania videli, čo urobila, všetkým spadla čeľusť.

Ženíchova nevlastná matka „zničila“ svadbu: Keď svadobčania videli, čo urobila, všetkým spadla čeľusť.

18 júla, 2022 0 Od Redakcia

Každý pár, ktorý sa berie, chce, aby jeho svadba bola dokonalá. Nevesta chce byť stredobodom svadby. Jedna rozhorčená nevesta sa o svoj príbeh podelila na Reddite. Zdieľala aj krátke video, na ktorom dáma v krémových šatách prerušila obrad.

„Priateľka môjho svokra pokazila obrad tým, že išla pred oltár pred mojím manželom. Potom nás celý víkend ignorovala,“ dodala nevesta vo videu. Video bolo zdieľané v roku 2021 a odvtedy si ho pozrelo mnoho ľudí, ktorí k nemu pridali tisíce komentárov.

Všetci odsúdili jej narcistické správanie. „Bol to obrad pod holým nebom, takže zrejme mohla prísť z druhej strany a nestretnúť sa s nimi priamo. Chcela urobiť scénu,“ napísal jeden z komentátorov. Jedna z komentujúcich uviedla, že sa ocitla v podobnej situácii, keď jej vlastná teta zabránila jej a jej snúbencovi ísť k oltáru.

Niektorí používatelia sa však tejto nevychovanej ženy zastali a tvrdili, že jej konanie bolo neúmyselné, keďže na videu je vidieť, že hostia si zrejme neuvedomujú, že sa obrad začal.