Znamenia, keď sú nám duše našich milovaných nablízku…

Znamenia, keď sú nám duše našich milovaných nablízku…

11 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Nesmieme ale zabúdať, že „tam“ u nich na druhom brehu, je všetko v poriadku a že je im dobre. Zomrelí sa nám to snažia dať všemožne najavo. Je len na našej pozornosti, či znameniam budeme naslúchaťať a rozoznáme ich. Zomrelí sú síce na inom mieste, ale napriek tomu sú nám nablízku.

1. Znamenie prostredníctvom zvierat

Zomrelí k nám dosť často hovorí prostredníctvom zvierat. Takéto stretnutie býva neobvyklé a výstredné. Môže sa jednať o psa, alebo mačku, motýľa, vážku alebo vtáka. Zviera si nám buď znenazdania sadne do lona, ​​alebo príde až do nášho domu a dožaduje sa našej pozornosti. Vták môže vletieť oknom, alebo nad nami krúžiť vonku.

2. Kontakt prostredníctvom predmetov

Zosnulí nám môžu do cesty poslať najrôznejšie predmety, ktoré nájdeme. Chcú na seba nejako upozorniť, alebo nám odovzdať správu. Môže sa jednať o pierko z vtáka, mincu alebo kamienok. Prakticky čokoľvek.
Zomrelí na nás stále pamätajú, mali by sme aj my myslieť na nich.

3. Vôňa

Často môžeme ucítiť nejakú typickú vôňu, ktorú máme so zosnulým spojenú. Môže sa jednať o parfum, alebo vôňu obľúbených kvetín, dym cigár, kolínsku, možné je prakticky čokoľvek. Tá vôňa sa väčšinou zjaví akoby z ničoho nič, bez reálnej príčiny a rovnako tak náhle aj potom zmizne.

4. Hudba

Dokážu sa tiež pripomenúť hudbou. Stáva sa, že znenazdania budete počuť nejakú melódiu, ktorá vás v minulosti nejako spájala, alebo ju máte k zosnulému zafixovanú. Rovnako si môžeme aj po dlhej dobe melódiu bez vonkajšej príčiny vybaviť. Niekedy stačí len počúvať.

5. Prichádzajú vo sne

Jedným z najrozšírenejších prostriedkov komunikácie so zosnulými je skrze sny. Väčšinou to je veľmi výrazný sen, v ktorom buď priamo zosnulého vidíme, alebo aspoň vieme, že je to on a niekedy s ním aj komunikujeme. Spravidla sa jedná o veľmi pokojné sny, ktoré si určite pamätáme aj dlhé roky a rozhodne ich nechceme zabudnúť. Pokiaľ ale po stretnutí so zosnulým zostal negatívny pocit, jedná sa o obyčajnú hru podvedomia.

6. Rovnaké čísla

Ďalej nás môžu zosnulý kontaktovať hrou čísel. Bývajú to opakujúce sa čísla, ktoré nás mohli so zomrelým akokoľvek spájať. Môže ísť o dátumy narodenia, čas prvého stretnutia, alebo čokoľvek iné. Čísla sa nám potom pravidelne zobrazujú pri pohľade na hodiny, na billboardoch alebo v počítači. To, čo nasleduje po smrti, nemusí nutne znamenať hrôzu.

7. Pokoj a mier

Niekedy sa zosnulý ocitne v miestnosti, v ktorej sa práve nachádzame. Náhle sa nás zmocní veľmi silný, priam blažený pocit pokoja a mieru. Je to vždy naozaj nečakané, niečo ako bleskové osvietenie. Tiež môžeme pociťovať náhle kolísanie okolitých teplôt.

8. Hrajú sa s nami

Pokiaľ u vás doma dochádza k pravidelným veľmi rýchlym výpadkom prúdu alebo nevysvetliteľným anomáliám spojeným s elektronikou a signálom, tak môže ísť o komunikáciu zomrelých, ktorí sa nás tak snažia kontaktovať.

Zažili ste už niečo podobné? Ak áno, napíšte nám do komentárov a podeľte sa s nami o Váš zážitok.