Znásilnený trojročný chlapec zomrel v nemocnici a jeho 10-mesačná sestra bojuje o život. Obvinený je ich nevlastný otec!

Znásilnený trojročný chlapec zomrel v nemocnici a jeho 10-mesačná sestra bojuje o život. Obvinený je ich nevlastný otec!

6 februára, 2022 0 Od Redakcia

Sú príbehy, o ktorých píšeme s ťažkým srdcom. Príbehy, ktoré sa nikdy nemali stať. Situácie, ktoré väčšina ľudí zistí vo svojej mysli. Tento príbeh je určite jedným z tých príbehov a je to jeden z najsmutnejších príbehov, o ktorých sme písali.

Podľa novín Todo Noticias zomre v meste Santa Fe v Argentíne 3-ročný chlapec po tom, čo bol brutálne znásilnený. Jeho drobná, 10-mesačná sestrička bojuje o život v nemocnici.

Deti priviezli do nemocnice Niños Orlando Alassia v Sante Fe.

Ako povedal riaditeľ nemocnice Osvaldo Carrillo, chlapec bol v čase prijatia v kritickom stave. Lekárom sa ho nepodarilo zachrániť a po prijatí na jednotku intenzívnej starostlivosti chlapec v spánku zomrel.

Lekári majú podozrenie, že chlapec bol sexuálne zneužitý. On aj jeho sestra mali stopy zanedbávania a fyzického týrania.

Po výsluchu na polícii matka obvinila svojho partnera, nevlastného otca detí. Muža zatkli.

Jednoducho povedané, takéto príbehy by sa NIKDY nemali stávať. Nedokážeme pochopiť, ako je možné byť takým netvorom, aby ublížil nevinnému a bezbrannému dieťaťu. Dúfame, že sa dievča úplne zotaví a nebude si na tieto udalosti pamätať. Zároveň dúfame, že sa podarí usvedčiť páchateľa.

Chceme tiež zvýšiť povedomie ľudí, aby vždy venovali pozornosť tomu, čo sa deje v ich okolí. Je možné, že tejto tragédii sa dalo predísť.

Zdieľajte tento príbeh aj ďalej…