Znechutená mladá mamička: „Môj partner ma podvádzal hneď po pôrode!“

Znechutená mladá mamička: „Môj partner ma podvádzal hneď po pôrode!“

15 júla, 2022 0 Od Redakcia

Mamička všetko prezradila na TikToku, kde je ako @aubrecita.

Vo videu, ktoré získalo viac ako 4,8 milióna videní, žena uviedla, že bola v nemocnici po pôrode svojho dieťaťa, keď zistila túto odpornú vec. Vysvetlila, že sestry ju nabádali, aby si všímala presné časy, kedy dieťa kŕmila. Natiahla sa teda po telefón svojho priateľa, ktorý v tom čase spal, aby skontrolovala čas, keďže je bližšie k posteli.

Keď však poklepala na obrazovku, tvrdí, že narazila na nezvyčajný text, ktorý podľa snímky obrazovky pochádzal od ženy menom Marissa. V texte bolo napísané: „Poď sa maznať“ a bol odoslaný o pol 1 ráno. Ale ak si myslíte, že veci nemohli byť horšie, prezradila, že toto nebola jediná správa s ktorou sa stretla.

Tvrdila: “Okamžite po mojom pôrode napísal svojmu priateľovi SMS a povedal, že dieťa nevyzerá ako on.”
Od zverejnenia sa video páčilo viac ako 429 000-krát a získalo 2 400 komentárov od ľudí, ktorí boli ohromení konaním jej priateľa.

Jedna osoba povedala: “*Vyškrtávam Marissa zo zoznamu mien dieťaťa*”.

Iný napísal: “Boh chcel, aby si tú správu videla ako svoje znamenie, aby si sa pohla ďalej.”

Iní sa vyjadrili o druhej žene, že bola tiež podvádzaná. “Úprimne povedané, Marissa bola nevinná, nevedela to,” povedali. ”

Matka tiež prezradila, že už nie je s týmto partnerom: “Opustila som ho a teraz som vydatá za muža, ktorý mi vrátil vieru v mužov.”

Zdieľajte tento príbeh aj ďalej so svojimi priateľmi.