Zranený, malý psík verne čakal na svojho pána v ruinách domu. Z toho, čo sa stalo potom, vám bude do plaču…

Zranený, malý psík verne čakal na svojho pána v ruinách domu. Z toho, čo sa stalo potom, vám bude do plaču…

10 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Tento dojemný príbeh sa naozaj stal. Príbeh skutočnej lásky človeka a jeho psa. Jedného dňa v dôsledku požiaru pes menom Ddol prišiel o všetko – o domov aj o milovaného majiteľa. Napriek tomu malý psík verne čakal v ruinách domu v nádeji, že sa jeho pán vráti.

Vďaka susedom sa vedelo, že zviera patrí chudobnému mužovi, ktorý zbieral veci na recykláciu a pes ho pri tejto práci verne sprevádzal. Muž bol prevezený do nemocnice, kde musel zostať dlhší čas. Každému trhalo srdce, keď videl, ako zranený pes čaká na návrat svojho pána. Preto sa miestna komunita zaviazala týmto dvom pomôcť. Majiteľ, ktorý ležal v nemocnici, zistil, že jeho pes prežil, a keď videl obraz zvieraťa na notebooku, rozplakal sa od dojatia a obáv o zranenú labku.

Našťastie, vďaka pomoci dobrých ľudí sa psík dostal k veterinárovi. Jeho labka bola uzdravená, ale pes odmietal jesť. Jedol až vtedy, keď na notebooku začul hlas svojho majiteľa. Moment opätovného stretnutia týchto dvoch dojíma k slzám. S pomocou nemocnice dostal psík vlastné miesto, aby mohol zostať u jeho majiteľa.

Tým sa však príbeh nekončí. Video nižšie ukazuje, čo ešte špeciálne pre týchto dvoch susedia urobili. To dokazuje, že svet je plný dobrých a nezaujatých ľudí.

Zdieľajte aj s ostatnými. Ďakujeme ❤