Posledná liečba malého chlapca s rakovinou, ktorého fotografia sa bleskovo rozšírila po celom svete…

Posledná liečba malého chlapca s rakovinou, ktorého fotografia sa bleskovo rozšírila po celom svete…

10 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Kaitlin Burge je matkou malého chlapca s diagnózou rakoviny. Na sociálnej sieti bola zdieľaná srdcervúca fotografia, na ktorej sestra utešuje malého chlapca podstupujúceho chemoterapiu. Snímka bola urobená pred viac ako 2 rokmi. Precestoval celý svet a vo väčšine ľudí vyvoláva zmiešané emócie. Je to bolestivé, no zároveň je to preniknuté láskou a vierou v našich blízkych.

Všetkých by sme ubezpečili, že malý chlapec je tvrdý bojovník a porazil rakovinu! Ale začnime od začiatku… Ťažké časy sa skončili!

Malému Beckettovi diagnostikovali akútnu lymfoblastickú leukémiu 25. apríla 2018 vo veku 2 rokov. Medzi ňou a jej sestrou bol 15-mesačný vekový rozdiel. Bezoblačnú hru doma zrazu vystriedala chladná atmosféra nemocnice. Aubrey smutne sledovala, ako jej brat zápasil so smrteľnou chorobou, pričom mal problém sa postaviť na nohy.

Bolo to ťažké obdobie pre celú rodinu. Ich matka Kaitlin rozprávala, že deti boli na seba veľmi naviazané. Bratské puto a láska neboli nikdy tak citeľné ako medzi dvoma deťmi.

Raz sa museli rozísť. V nemocnici Beckett bol 35 dní. Malá Aubrey sa o neho veľmi bála. Nevedel presne, čo sa deje, ale cítil, že s Beckettom nie je niečo v poriadku.

Pre jej matku bolo neuveriteľné, že malá Beckettová dokázala prekonať takú hroznú vec, akou je rakovina, čo i len so silou úsmevu. Na ničom inom mu nezáležalo, len hrať sa s bratom. To mu dodalo silu.

Bolo tam veľa vzostupov a pádov, ale nakoniec vyhral Beckett. Bojoval 2 roky. Dieťa je teraz bez rakoviny a chodí do školy. Cíti sa skvele. Dokončil kúry. V súčasnosti je žiakom prvej triedy.

Jeho posledná liečba bola 8. augusta 2021. Beckett má teraz 6 rokov.