102-ročná May Lee oslavuje 79 rokov práce pre vládu Kalifornie…

102-ročná May Lee oslavuje 79 rokov práce pre vládu Kalifornie…

21 júna, 2022 0 Od Redakcia

Väčšina ľudí, ktorí milujú svoju prácu, pracuje pre svojho zamestnávateľa možno niekoľko desaťročí alebo aj viac. May Leeová však slúži kalifornskej vláde už viac ako 70 rokov a neplánuje s tým prestať. Svoju prácu nielen vykonáva, ale ju aj miluje!

May Lee má 102 rokov, čo je samo o sebe úspech. Táto 102-ročná žena má však ešte mnoho ďalších ocenení, ktoré ju robia výnimočnou. Pre kalifornskú vládu pracuje už od druhej svetovej vojny! Je držiteľkou rekordu ako najstaršia zamestnankyňa kalifornskej vlády, keďže pre ňu pracuje už 79 rokov!

Táto obyvateľka Kalifornie začala pracovať na finančnom oddelení vlády v roku 1943. Po dvadsiatich rokoch práce na finančnom oddelení prešla v roku 1963 na oddelenie všeobecných služieb, kde pracuje dodnes. Podľa jej kolegov je stále taká bystrá ako kedysi a matematické nepresnosti dokáže nájsť ako nikto iný!

Jej kolegovia hovoria o tom, že May raz dokonca našla stratené peniaze spred 45 rokov; tak dobrá je vo svojej práci!

Pokiaľ ide o to, čoho bola svedkom za dlhé roky svojej služby, hovorí, že štátne úrady sú teraz lepšie vybavené. Spomína, že kancelárie majú teraz klimatizáciu, koberce a počítače! May Lee drží krok s technológiami a môže ich využívať pri svojej práci rovnako ako každý iný zamestnanec!

Očividne odvádzala dobrú prácu, pretože v dnešnej dobe nie je nikto v bezpečí pred prepustením, ale May Lee si udržala svoju prácu už viac ako 70 rokov. Vláda a štát sú jej skutočne zaviazaní za jej cenný prínos k ich práci. May Lee dostala nespočetné množstvo ocenení za svoju službu vláde a za svoj neoceniteľný prínos.

Táto 102-ročná žena má očividne skvelú a podporujúcu pracovnú rodinu, vďaka ktorej zostala na tom istom pracovisku viac ako sedem desaťročí! Zdá sa, že nemá v pláne spomaliť ani odísť do dôchodku. V súčasnosti May Lee pracuje z domu kvôli svojmu pokročilému veku.

Je povzbudzujúce vidieť niekoho, kto aj vo veku 102 rokov zostáva mladý srdcom a stále dobrovoľne pracuje v práci, ktorú nepotrebuje, ale má ju rád. Dúfame, že May odíde do dôchodku, keď bude chcieť!

Podeľte sa o úžasný príbeh May Lee so svojou rodinou a priateľmi!