11 vlastností, ktoré majú ľudia s vyššou dušou. Patríte tam aj Vy?

11 vlastností, ktoré majú ľudia s vyššou dušou. Patríte tam aj Vy?

16 marca, 2024 0 Od Redakcia

Čo sú to vyššie duše? Sú to duše, ktoré patria osvieteným ľuďom, ktorí majú špecifický účel a dôvod byť v tomto živote! Tieto duše ľudí sú známe aj ako prastaré duše, pretože ich hlavnými charakteristikami sú koncentrované duchovné vedomosti, rovnováha, stabilita a múdrosť.

Ako identifikujete vyššie duše?

Ľudia, ktorí majú tieto duše, sa od ostatných odlišujú, pretože majú niektoré spoločné znaky, ktoré je ťažké prehliadnuť!

1. Ich oči sú fascinujúce a prenikavé.

Ich pohľad vás preniká a je to, akoby sa vám pozerali do duše; pri pevnom pohľade dokážu pochopiť, čo sa deje vonku aj vo vás!

2. Ich dotyk je jemný a nežný.

Ich dotyk vás môže uvoľniť, upokojiť a dokonca aj psychicky uzdraviť.

3. Ich hlas je jemný, pokojný a upokojujúci

Nie sú hlučné! Naopak, ich hlas vyžaruje pokoj, ale aj pocit istoty a pravdy v tom, čo hovoria! Múdrosť je zapísaná v každom tóne ich hlasu.

4. Ich aura je hlboká a pokojná..

Hoci sú to pokojní ľudia a veľa nehovoria, už len ich prítomnosť je živá a veľa hovorí! Poznáte to podľa pocitu pokoja a pozitívneho naladenia, ktoré prevládajú, keď ste v ich blízkosti.

5. Sú úprimní vo všetkých svojich činoch

Sú to dôveryhodné osoby, ktoré pracujú na základe čestnosti a zodpovednosti. Od takéhoto človeka by ste neočakávali, že nesplní svoje sľuby, a preto si vždy dáva pozor na svoje slová.

6. Veria v jednotu a spojenie všetkých vecí!

Podľa nich všetci pochádzame z večného vedomia a zdroja nekonečnej inteligencie. Preto sme všetci navzájom prepojení, ľudia, zvieratá, rastliny a celá príroda.

7. Nie sú to materialistickí jedinci

Žiadne vyspelé duše nie sú obeťami konzumu a nechcú vo svojom živote luxus, aby sa cítili dôležité a šťastné; namiesto toho čerpajú energiu a radosť z malých radostí života, ktoré sú podstatou a zmyslom existencie!

8. Vyzerajú mladšie

Ich tvár je čistá a má málo vrások bez ohľadu na to, koľko rokov uplynie! Vyzerajú mlado, pretože ich duša je taká čistá!

9. Cenia si čas strávený osamote.

Majú radi samotu a nesťažujú sa, keď sú sami. Naopak, v takýchto chvíľach si oddýchnu, doplnia energiu a naberú duchovné a duševné energetické tendencie, aby mohli pokračovať vo svojej životnej práci.

10. Milujú prírodu a zvieratá.

Ich láska k prírode a zvieratám sa neskrýva! Najlepší je pre nich výlet do prírody, do lesa, k vodopádu ap. Majú dôverný vzťah k zvieratám, ale aj samotné zvieratá im prejavujú inštinktívnu lásku.

11. Ich kompasom je láska

Vo všetkom, čo robia, sa riadia láskou. Láska filtruje a očisťuje ich pohľad na svet a vďaka nej sa upravuje ich správanie, slová a činy.

Ak teda aj vy máte niektorú z vyššie uvedených 11 vlastností, potom ste určite vyvinutá duša. Samozrejme, využite tento dar na dobré účely.