„20 rokov sme tajne tvorili pár. Nakoniec som sa s ním nemohla ani rozlúčiť“…

„20 rokov sme tajne tvorili pár. Nakoniec som sa s ním nemohla ani rozlúčiť“…

17 marca, 2023 0 Od Redakcia

Nasledujúci príbeh sme našli na internete, napísala ho smútiaca žena, ktorá vyjadrila svoj smútok. Jej príbeh vám stručne zhrnieme:

„Dvadsať rokov sme boli pár, alebo takmer pár. Tento muž bol mojou skutočnou láskou, zamilovala som sa do neho, keď už mal deti a bývalú manželku a on mi opakovane hovoril, že sa nikdy nerozvedie. A naozaj… bol to taký zodpovedný lekár, ktorý žil pre svojich pacientov a svoju rodinu.

Mnohokrát mi povedal, že som tá pravá, ale nemal priestor na zmenu, mal záväzky, od ktorých už nemohol odísť. Napriek tomu sme prežili nádherný milostný vzťah, hoci sme nikdy nechodili na dovolenky ani sme spolu netrávili prázdniny, pri takýchto príležitostiach som naňho neustále myslela.

Robil všetko pre to, aby mi niekoho našiel, aby som s ním nezostala, pretože nikdy nemôže byť úplne môj, ale ja som bola neoblomná! Vedela som, že je to ten pravý… Cítila som sa trochu osamelá, ale vždy som vedela, že na mňa myslí a že sa môžeme pravidelne stretávať, ak nie na verejnosti, tak aspoň v mojom byte.

Jedného dňa celkom nečakane ochorel a do mesiaca zomrel na rakovinu. Nemohla som sa s ním rozlúčiť, nemohla som ho navštíviť, nemohla som byť pri jeho smrteľnej posteli, dokonca ani na jeho pohrebe. Neskôr som zistila, že jeho manželka vedela, že som tam, ale neinformovala ma, nepovedala mi, aby som sa mohla rozlúčiť so svojou láskou.

Svojím spôsobom to chápem, ale bude to pre mňa bolesť, ktorá potrvá až do hrobu! Mnohí ľudia hovoria, že mám 43 rokov a nemala by som sa ešte pochovávať. Ale mám pocit, že môj život sa skončil!“