23-ročná matka si urobila selfie so svojím dieťaťom. Po chvíli sa jej život dramaticky zmenil!

23-ročná matka si urobila selfie so svojím dieťaťom. Po chvíli sa jej život dramaticky zmenil!

29 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Keď si 23-ročná matka urobila selfie, netušila, že po chvíli príde o to, čo je pre ňu najcennejšie. 23-ročná Destiny Madia a jej manžel Corey osláviť siedme výročie. Spoznali sa v škole na futbalovom zápase vo veku 15 a 16 rokov. O tri roky neskôr sa vzali. Mladí manželia žili šťastný manželský život.

Ich šťastie doplnil malý syn Sean Parker-Lick. Mladý pár mal veľa snov. Začali teda plánovať svoju budúcnosť. Chceli kúpiť dom pre svoju rodinu. „Bol veľmi vtipný a láskavý a pomohol každému, kto to potreboval. Stále sme sa spolu rozprávali. Nebolo dňa, keď by sme neboli spolu,“ povedala Destiny o svojom manželovi.

„Ich srdcia sa rozpadli na tisíc kúskov.“

Všetko zničil úplne cudzí človek. Rok po tom hroznom dni táto mladá žena zverejnila na Facebooku správu o momente, ktorý navždy zmenil jej život.  „Dnes pred rokom to bolo ako každý iný deň. Corey sa zobudil a išiel do práce. Ja a Parker sme zostali doma a hrali sme sa celý deň.

Corey sa neskôr vrátil z práce a začal sa hrať s naším dieťaťom, pretože sme sa v tom istom čase pripravovali na kozmetickú prehliadku. Tieto peniaze navyše boli pre našu rodinu veľmi potrebné. Bol teda čas odísť. Netušili sme však, čo sa stane po niekoľkých minútach.

Všetky naše sny o spoločnom živote sa rozbili, nemohli sme si kúpiť náš vysnívaný dom, nemohli sme vziať nášho chlapčeka k prvému strihaniu, na prvý deň do školy, naša rodina sa nerozrástla. To bol koniec všetkého, a nie z vlastnej vôle.

Cestou na stretnutie do mňa, môjho úžasného manžela, ktorý šoféroval, nášho jediného dieťaťa, ktoré som ešte stále dojčila a mala som ho vzadu v aute, aby som sledovala detský domček Mickey Mouse Club, v úžasnej rýchlosti čelne narazil opitý vodič. Toto je moment, ktorý mi nikdy nezmizne z mysle.

Tento sebecký čin tohto konkrétneho muža, ktorý si myslel, že je všetko v poriadku a že môže jazdiť tak, ako jazdí, pripravil o život moje 15-mesačné dieťa, ktoré sedelo na zadnom sedadle. Spôsobilo to aj naše okamžité vyhodenie z auta, kvôli ktorému môj manžel o 24 hodín neskôr prehral svoj boj so životom. Zničilo to celú rodinu.

Sebecký čin, keď šoféroval opitý, vo veku 21 rokov, ma zmenil na vdovu. Prinášalo mi to nekonečné nočné mory so správami o rôznych vyšetrovaniach, ktoré boli zverejnené, ako napríklad pitva môjho dieťaťa poslaná domov a mnohé rekonštruované obrázky.

Mnohé z nich by človek nemal nikdy v živote vidieť. Ten muž ukončil naše sny a spôsobil toľko bolesti, o ktorej som si nikdy nemyslela, že existuje. V ten deň, keď bola Destiny manželkou a matkou zároveň, „zomrela“ rovnako s nimi. Ale musela som nájsť samu seba.

Nikdy som netušila, akú silu skrývam. Myslím, že som dokázala nájsť silu vďaka modlitbám a podpore mojich priateľov a rodiny a neuveriteľnej skupiny vdov, ktoré mi dali pocit, že je normálne cítiť sa tak, ako som sa cítila.

„Nedovoľte priateľom a rodine šoférovať pod vplyvom alkoholu!“

Tejto bolesti a utrpeniu sa dalo predísť, ak by tomuto mužovi niekto zabránil nastúpiť do auta a šoférovať. Takto môžete niekomu zachrániť život. Nedovoľte priateľom a rodine šoférovať pod vplyvom alkoholu. Buďte zástancom tohto zákona! Postavte sa za mňa! Prestaňme už s tým! „NEJAZDI POD VPLYVOM ALKOHOLU!“

Táto zúfalá prosba matky a vdovy bola zdieľaná už 60 000-krát. Odvážna Destiny sa snaží žiť svoj život ako najlepšie vie, bez toho, aby mala po svojom boku dvoch najdôležitejších ľudí vo svojom živote. Každý jej deň je teda plný bolesti. Nehodu neprežil ani opitý vodič. Rodina páchateľa nikdy nekontaktovala Destiny .

„Priala by som si, aby sa za to všetko ospravedlnili,“ povedala Destiny. „Bol na svadobnej hostine, kde ako si myslím, bolo viac ako 100 ľudí, ktorí ho mohli v ten večer zastaviť.

Pomôžte mladej žene šíriť toto dôležité posolstvo a dúfajme, že sa mnohí zamyslia nad tým, skôr než sa odvážia šoférovať opití.