Vo sne sa jej zjavil Boh a povedal jej, že jej dcéra je stále nažive. Išli na cintorín, otvorili hrob a takmer sa im urobilo zle z toho, čo videli!

Vo sne sa jej zjavil Boh a povedal jej, že jej dcéra je stále nažive. Išli na cintorín, otvorili hrob a takmer sa im urobilo zle z toho, čo videli!

16 februára, 2023 0 Od Redakcia

Matka prežívala strašnú bolesť nad stratou dcéry, ale krátko po pohrebe sa jej zjavil Boh a povedal jej, že jej dcéra stále žije. Viera ženy bola taká veľká, že sa okamžite ponáhľala na cintorín. Niekoľko ľudí v okolí počulo výkriky a zvuky vychádzajúce z rakvy.

Hneď ako prišla na cintorín, žena upozornila tamojších pracovníkov, aby začali odstraňovať betónový náhrobok obklopujúci rakvu. Šestnásťročnú Neysi Pérezovú odviezli rodičia do nemocnice po tom, čo počula výstrel v blízkosti ich domu, utrpela pravdepodobne záchvat paniky, v dôsledku ktorého jej prestalo biť srdce.

V nemocnici lekári nezistili žiadne známky života a konštatovali smrť. Dievča bolo v tom čase v treťom mesiaci tehotenstva. Neysi bola pochovaná vo svojich svadobných šatách, ktoré mala oblečené krátko pred hroznou udalosťou. Pochovaná bola jeden deň.

Pri rozoberaní betónovej hrobky a vyberaní rakvy sa rozbilo sklo rakvy a Neysi mala poškodené končeky prstov. Pravdepodobne sa snažila dostať von.Okamžite ju previezli do nemocnice, kde si ju nechali na ďalšie pozorovanie. „Boli sme veľmi šťastní, že sa vrátila k životu. Myslela som si, že po tom šoku by som mohla mať svoju dcéru späť.“ – povedala matka.

Žiaľ, mladé dievča bolo v tom čase už skutočne mŕtve a museli ju znovu pochovať do toho istého hrobu, do ktorého ju pochovali prvýkrát.