34-ročná žena sa stala jednou z najmladších babičiek.

34-ročná žena sa stala jednou z najmladších babičiek.

10 marca, 2022 0 Od Redakcia

Clare Milner z Newportu v Shropshire, mala svoje prvé dieťa (dcéru) keď mala iba 16 rokov. Teraz, jej dcéra privítala na svete syna, len rok po tom čo sa Clare narodil jej syn. Žena sa stala babičkou v tom istom roku, keď privítala vlastného chlapčeka a teraz pomáha pri výchove oboch detí. Clare je často zamieňaná so sestrou 18-ročnej dcéry Elisse. Elisse teraz privítala chlapčeka Lucasa, čím sa Clare stala jednou z najmladších babičiek v Spojenom kráľovstve.

Len pred 12 mesiacmi Clare privítala vlastného syna – malého Huntera.

Dvojica teraz berie svojich chlapcov, ktorých delí len jeden rok, na prechádzky a mätú ľudí na ulici, ktorí si myslia, že mama a dcéra sú sestry. Ale Clare je zvyknutá na rôzne komentáre. Prešla si tým hlavne keď sa stala mamou v tínedžerskom veku. „Ľudia mi hovorili, že som bola príliš mladá na to, aby som bola matkou a keď moja dcéra otehotnela, ľudia hovoria, že som príliš mladá na to, aby som bola babkou,“ povedala.

„Keď sme s Elisse vonku, spolu s Hunterom a Lucasom, predpokladajú, že sme skôr sestry ako matka a dcéra. Alebo si myslia, že obaja chlapci sú moje deti. V skutočnosti,  jeden je môj syn a druhý je môj vnuk.“ Clare hovorí, že ľudia sa často pýtali, prečo chcela začať odznova s ​​materstvom a mať Huntera. Ona trvá na tom, že je „veľká zábava“ vychovávať Huntera a Lucasa bok po boku. „Budú mať krásne puto a budú môcť vyrastať spolu,“ povedala.

Clare otehotnela s Hunterom po krátkom vzťahu, ktorý sa rozhodla opustiť, keď si uvedomila, že ho čaká.

Povedala: „Rozhodla som sa opustiť vzťah a ísť do toho sama, kvôli sebe a kvôli deťom. Mám tri staršie deti, Elisse (18), Makenzie (16) a Macauley (13). Medzi Hunterom a Macauleym je 11-ročný vekový rozdiel, takže som sa obávala, že nebude mať s kým vyrastať a hrať sa. „Krátko po tom, čo som mala Huntera, mi Elisse povedala, že je tehotná.

„Spočiatku to bolo zvláštne a bol to taký šok, pretože vždy hovorila, že nechce deti. Keď sa to ale potvrdilo, pomyslela som si, že bude pre Huntera pekné, keď bude mať niekoho blízkeho s kým bude rásť a hrať sa. “ Dodala, že na podporu Elisse v rodičovstve mohla čerpať zo svojej vlastnej skúsenosti tínedžerskej mamy, pričom uviedla, že ich to zblížilo ako nikdy predtým.

„Myslím, že si ma teraz keď má vlastné dieťa určite viac váži,“ povedala Clare. Obidve sú nadšené, že môžu chlapcov vychovávať spolu a už sa nevedia dočkať, akí budú, keď budú starší. „Milujem byť mladou babičkou a sama mať malé dieťa, pretože to znamená, že spolu robíme viac vecí ako sme kedy robili. Som stále fit, zdravá, môžem behať za deťmi a starať sa o ne. Budem v jeho živote oveľa dlhšie ako keby som bola staršia babička. Neviem sa dočkať keď vyrastú. Dúfam, že budú mať také blízke a krásne puto, ako mám teraz ja so svojou dcérou.“

Zdieľajte ich krásny príbeh aj so svojimi priateľmi. My im prajeme veľa krásnych, spoločných chvíľ. ❤️