Veronika Rajeková: „Vymazali mi účet, pretože som príliš dokonalá!“

Veronika Rajeková: „Vymazali mi účet, pretože som príliš dokonalá!“

10 marca, 2022 0 Od Redakcia

Väčšina ľudí by dala čokoľvek za to, aby bola taká krásna ako Veronika Rajeková (25). Slovenská modelka však trpí kvôli svojmu pôvabu. Viackrát bol jej profil na Instagrame, na ktorom má viac ako milión fanúšikov, zablokovaný!

Hovorí, že je príliš krásna na to, aby ludia verili, že je reálna!

Veronika má však problémy aj v reálnom živote. „Ľudia sa so mnou nechcú rozprávať, som pre nich príliš krásna, čoho sa boja,“ vysvetľuje. „Nemám veľa priateľov…“ Za svoju krásu vďačí najmä prírode. „Nepoužívam žiadne filtre na úpravu fotografií ani som nepodstúpila žiadnu plastickú operáciu. Len sa o seba dobre starajte,“ odkazuje svojim kritikom.Tvrdí, že je bombardovaná správami od žien, ktoré ju zahanbujú a obviňujú z používania filtrov na zlepšenie svojho vzhľadu.

Influencerka, ktorá má 1,1 milióna sledovateľov, povedala: „Dostávam správy od mužov, ktorí si myslia, že nie som skutočná, ale najhoršie správy na mojom Instagrame sú od žien, ktoré sa ma pýtajú, prečo sa pretvarujem. „Nerobím žiadne úpravy a nepoužívam filtre. Používam nástroj na vyhladenie pleti, ale myslím si, že je to normálne.

„Ľudia spochybňujú aj prirodzenosť mojich pŕs a tak som išla k lekárovi, aby mi vyšetril prsníky a dokázal, že sú prirodzené, bez akýchkoľvek vylepšení.

Rajeková, dievčenským menom Matyášová, bola finalistkou Miss Slovensko 2016, ale nepostúpila medzi tri najlepšie.