Na popud svojho šéfa si vyzliekla bundu. Táto fotografia sa stala hitom.

Na popud svojho šéfa si vyzliekla bundu. Táto fotografia sa stala hitom.

22 januára, 2022 0 Od Redakcia

Pravdaže, nejde o bežný jav a zamestnávatelia často nie sú nadšení, keď zistia, že ich zamestnanec má tetovanie. Aj samotná Američanka bola zvyknutá, že ich musí zakrývať, no tentoraz to bolo úplne inak.

Nezvyčajná reakcia šéfa

Jessica Leonard miluje svoje tetovania, no uvedomuje si, že niektorým ľuďom sa nepáčia úplne. Jej šéfovia doteraz neboli ohromení svojím vzhľadom a žena si zakrývala telo. Tentokrát narazila na šéfa, ktorý mal úplne iný prístup a nevidel v tom žiadny problém. Vyzval svoju zamestnankyňu, aby si vyzliekla sako a vystavila svoje tetovania.

Žene bolo dovolené umiestniť fotografie na web. Objavili sa na Linkedine a okamžite upútali pozornosť všetkých. Používatelia internetu si od úžasu pretierajú oči.

„Bol som úprimne šokovaný. Zvykol som si v horúcom lete nosiť dlhé rukávy, na každom stretnutí si vyťahovať rukávy saka, omotávať si vlasy okolo ucha, aby za nimi nikto nevidel to malé tetovanie, vyhýbať sa tetovaniam na nohách či členkoch. Jessica zveruje strach z toho, že si nikdy nebude môcť obliecť sukňu v obchodnom prostredí .

Príspevok s príbehom ženy lajklo už 30-tisíc užívateľov internetu. Ako sa ukázalo, po tomto príspevku jej otec kontaktoval Jessicu, ktorá bola vždy skôr odporcom tetovania.

„Po prečítaní môjho príspevku povedal, že zváži iný pohľad,“ vysvetľuje Jessica.

Zdieľajte tento príbeh s ostatnými!

ZDROJ: PEOPLE.COM