43-ročná matka zomrela pri ochrane svojich detí, ktoré pre ňu znamenali všetko…

43-ročná matka zomrela pri ochrane svojich detí, ktoré pre ňu znamenali všetko…

9 februára, 2022 0 Od Redakcia

Žena bola zastrelená v autobuse Greyhound v Kalifornii, keď chránila svoje deti. Karin Daltonová zomrela po tom, čo strelec údajne začal strieľať na cestujúcich, keď 2. februára vystúpili z autobusu Greyhound v Oroville, podľa úradu šerifa okresu Butte.

43-ročná matka štyroch detí zomrela pri ochrane svojich detí…

„Zablokovala cestu strelcovi pred svojou dcérou,“ povedala pre Fox News Cynthia Mattern, Karinina teta. „Jej deti boli celý jej svet. Urobila všetko, čo mohla, aby ich ochránila a udržala v bezpečí.“

Karin bola v autobuse so svojimi dvoma najmladšími deťmi, ktorí smerovali do Nového Mexika zo štátu Washington navštíviť jedného zo svojich starších synov. Jej 11-ročná dcéra bola tiež zastrelená spolu so štyrmi ďalšími, ktorí sa údajne zo zranení zotavujú v nemocnici.

Keď prišla polícia, strelec už z miesta činu ušiel. Obete boli prevezené do nemocnice, kde ich stav v súčasnosti nie je známy. Údajného strelca Asaahdiho Colemana zatkli nahého vo Walmarte po bitke, uviedli úrady.

Motív streľby ešte nebol stanovený, no podľa Fox News pasažieri tvrdili, že predtým, ako začal strieľať, konal nevyspytateľne. V piatok sa na súd nedostavil, pretože podľa úradov odmietol opustiť väzenie. Je držaný bez kaucie.

Naše srdce smeruje k deťom tejto ženy; byť svedkom tejto hrôzy, ktorá sa stala, je nepredstaviteľné. Dúfame, že dostanú lásku a podporu, aby to zvládli.

Zdieľajte prosím tento príbeh aj ďalej… 🙁