5 znamení zverokruhu, ktoré sú navonok krásne, ale nedá sa povedať, že sú take aj vo vnútri!

5 znamení zverokruhu, ktoré sú navonok krásne, ale nedá sa povedať, že sú take aj vo vnútri!

20 marca, 2024 0 Od Redakcia

Naše hviezdne znamenie o nás môže povedať milión vecí. Naša osobnosť, naše zvyky, náš postoj k našim vzťahom, naše vyjadrovanie sa v životných situáciách a oveľa, oveľa viac.

V tomto článku uvádzame tie znamenia zverokruhu, ktoré aj keď navonok vyzerajú veľmi krásne, zvnútra sú menej úžasné.

1 – KOZOROŽEC

Majú tendenciu vidieť pohár ako poloprázdny. Sú to typicky negatívne typy, pesimisti a málo veriaci ľudia. Z tohto dôvodu sa na svet vo všeobecnosti pozerá zlým okom a zo zlej stránky. Ťažko prijímajú nehu a láskavosť, preto sa k nim ľudia nevedia ľahko priblížiť.

2 – RYBY

Pôsobia veľmi očarujúco a nemajú problém dostať si ľudí okolo prstov, no zvyčajne je to dobrá pasca. Dokážu byť veľmi manipulatívni a prejavovať svoju lásku a pozornosť tým, od ktorých za to niečo očakávajú. Keď dostanú to, čo potrebujú, môžu na toho človeka zabudnúť.

3 – LEV

Sú nielen krásne, ale sú si toho aj vedomé. Sú známi svojou sebaláskou a pred nikým sa tým netaja. Nie je tiež nezvyčajné, že prejavujú náhle a iracionálne emocionálne výbuchy, ktoré ich okolie ťažko toleruje.

4 – PANNA

Je preňho charakteristické pozerať sa na druhých zhora a poučovať ich o morálke. Toho, kto nehovorí a nekoná podľa ich predstáv, dokážu kritizovať aj za tie najmenšie veci. Je ťažké s nimi žiť pre človeka, ktorý sa ľahko rozčúli, ak musí neustále počúvať kritiku za jeho pohybom.

5 – BLÍŽENCI

Ak majú zlú náladu, môže to byť veľmi nepríjemné. Je lepšie sa im v tomto čase vyhnúť, ak nechcete čeliť ich neskrotnej zúrivosti. Sú vynikajúci manipulátori a klamári. Neváhajú ani minútu, aby dostali to, čo chcú, tým, že ovplyvnia city a svedomie druhých.

Ak sa vám článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!