61-ročná poštárka roznášala poštu ako každý iný deň, kým sa jej nepokazilo auto. Potom sa však stalo niečo, čo by nikto nečakal…

61-ročná poštárka roznášala poštu ako každý iný deň, kým sa jej nepokazilo auto. Potom sa však stalo niečo, čo by nikto nečakal…

23 mája, 2023 0 Od Redakcia

Rodina 61-ročnej poštovej zamestnankyne smúti po tom, ako sa na ňu vrhla svorka piatich psov, keď sa jej auto pokazilo na okraji cesty. Podľa zdrvujúcich správ sa Pamela Jane Rocková nachádzala v nedeľu v oblasti Interlachen Lake Estates na Floride, keď sa jej vozidlo pokazilo.

Miestni obyvatelia tvrdia, že vyšli von po tom, čo počuli ženský krik. Svedkovia povedali úradu šerifa, že ju našli na zemi, ako ju napadlo päť psov. Niekoľko susedov, ako aj majiteľ psov, sa vrhlo do akcie, aby sa pokúsili psy odtrhnúť.

Na utorkovej tlačovej konferencii to povedal hlavný zástupca šerifa okresu Putnam plukovník Joseph Wells: “Jeden zo susedov si dokonca so sebou priniesol strelnú zbraň a v snahe prekaziť útok vystrelil niekoľkokrát do vzduchu a na zem.” Nanešťastie, psy sa nedali odradiť. Nakoniec ich museli od obete fyzicky odtrhnúť.

Keď prišli zástupcovia, žena zo zranení silno krvácala. Kým počkali na záchranárov, použili škrtidlá a lekárničky a potom ženu previezli do nemocnice a následne do traumatologického centra v Gainesville. Úrad šerifa oznámil, že v pondelok na následky zranení zomrela.

Podľa First Coast News sused, ktorý vystrelil zo zbrane v snahe odplašiť psy od ženy, ju opísal ako milú poštovú doručovateľku, ktorá nechávala v schránke jablká pre kone. Zástupca Wells uviedol, že vyšetrovanie jej smrti veľmi intenzívne pokračuje. Dodal, že prvé zistenia naznačujú, že psy utiekli z oploteného dvora po tom, ako sa im podarilo premiestniť kamene lemujúce plot.

Podľa úradu šerifa bolo všetkých päť psov odobratých majiteľovi a budú humánne utratené. “Naše srdcia sú s obeťou a jej rodinou, ktorá prechádza touto tragickou udalosťou,” povedal šerif okresu Putnam H. D. DeLoach. “Je nevyhnutné, aby majitelia psov prevzali zodpovednosť a držali svoje zvieratá na zabezpečenom mieste v záujme ich bezpečnosti a bezpečnosti okolia.”

Odpočívaj v pokoji, Pamela Jane Rocková. V tomto hroznom čase súcitíme s jej smútiacou rodinou.

Zdieľajte tento článok na Facebooku, aby ste poslali modlitby tam, kde sú potrebné a pripomenuli ľuďom potenciálne nebezpečenstvá spojené so psami.